Dagboek-app Day One maakt het met een nieuwe update mogelijk om al je belevenissen ook te delen met vrienden en familie. Door je activiteiten te publiceren wordt er een speciale webpagina gemaakt, waarvan je de link vervolgens kunt doorsturen naar bekenden. Deze link kun je vanuit de app ook makkelijk delen op Twitter, Facebook en Foursquare. Met de nieuwe publicatiefunctie verandert Day One opeens in een veel breder blogplatform: de app is al langer een populaire manier om een dagboek op je iPhone bij te houden, maar alle activiteiten waren tot nu toe beperkt tot alleen de gebruiker.

Inmiddels is Day One al een paar jaar in de App Store beschikbaar. De applicatie maakt het mogelijk om je dag bij te houden met gemaakte foto’s en korte schrijfsels. Dit dagboek wordt ook nog eens geautomatiseerd aangevuld, met bijvoorbeeld het weerbericht van die dag en de hoeveelheid gemaakte stappen.
Downloaden: Day One (€4,49, universeel, 7.0+)
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Prachtige update. Helaas heeft Day One met deze update (1.13) ondersteuning voor iOS 6 laten vallen.
@Timosha: ik denk dat steeds meer Apps dat gaan doen. Aangezien de meeste Apps voor iOS 7 helemaal opnieuw gebouwd moeten worden.
Tsja… Apps zullen ook met de tijd moeten meegaan. Ondersteuning blijven bieden aan oudere toestellen betekent vaak dat nieuwe functionaliteiten van nieuwere toestellen niet volledig geïmplementeerd kunnen worden. Ik begrijp dat het voor een deel van de gebruikers teleurstellend is, maar het is niet anders.
Yep, Day One ondersteunt nu volledig “unobstructed background sync” met iCloud en DropBox. En dat kan dus niet met iOS 6.
Maar Day One is wel zo vriendelijk om de vorige versies nog via de App Store te blijven aanbieden. Zelfs de versie voor iOS 5 (en vroeger) is nog beschikbaar.