Dure iPhone in Brussel gesignaleerd

De iPhone is gesignaleerd in Brussel, bij Covema aan de Nieuwstraat. Je zult wel diep in de buidel moeten tasten, want het toestel kost 995 euro.
Gonny van der Zwaag | iCulture.nl -

Nadat we eerder al meldden dat de iPhone in Franse supermarkten waren gesignaleerd, hebben we nu ook bewijsmateriaal van een iPhone in België: bij Covema in de Nieuwstraat in Brussel moet je zijn.


De prijs is niet mis: 995 euro. BrusselBlogt, de stadsblog van Brussel, denkt dat Covema waarschijnlijk een retourticket Brussel – New York, een overnachting, een diner en nog 100 euro zakgeld voor de verkoper in de prijs heeft meegenomen. Of misschien zijn het exemplaren uit het grijze circuit, hoewel ze er behoorlijk zwart uitzagen. Blogger Francis raakte er niet echt opgewonden van. De iPhone had bovendien niet echt een prominente plek in de etalage gekregen, maar stond tussen andere aanbiedingen gepropt.

Informatie

Laatst bijgewerkt
15 oktober 2007 om 17:53
Categorie
Providers

Reacties: 4 reacties

  1. Voor €400 – € 450 deed ik het, maar toch niet voor zo’n belachelijke prijs…

  2. Ik ben zeker een apple fan, ben nieuwsgierig naar het wel en wee van de Iphone, ik hoef deze site niet te lezen, maar het lijkt wel of we met een heilige te maken hebben.

    Heb nog nooit zoveel gelezen over de Iphone.

    Voor de rest gaat alles goed hoor……

  3. Beste Ruud vind je het echt raar zo veel te lezen op een site die als naam heeft iPhoneclub.nl?
    Ik ben blij dat alles verder goed met je gaat.

  4. je hebt gelijk, ik heb zoveel gelezen, ik wil hem eigenlijk nu wel een keer in me handen hebben.

    Frustratie, nee hoor, nou!!

    Ik ben blij met je, dat ik al zoveel informatie heb kunnen lezen.

    ga zo door
    grt

    een gek (apple)

Reacties zijn gesloten voor dit artikel.