Durex ontwikkelt Fundawear: ondergoed met iPhone-bediening

Durex heeft Fundawear bedacht, ondergoed die je met een iPhone-app kunt bedienen. Fundawear is de toekomst van voorspel en is vooral bedoeld voor stellen die een relatie op afstand hebben.
Gonny van der Zwaag | iCulture.nl -

fundawearDurex meent de ’toekomst van voorspel’ te hebben ontwikkeld met Fundawear. Dit is experimenteel ondergoed, dat je op afstand met een iPhone-app kunt laten vibreren. Filmpjes op de Facebook-pagina van Durex Australië laten zien hoe het werkt. Fundawear is gericht op mensen die een relatie op afstand hebben en toch onderling contact willen houden.


Het stelletje Nick en Dani laat in filmpjes zien hoe het werkt. Ben Moir, technisch directeur van Fundawear, zegt erover: “Nadat we waren uitgelachen, wisten we dat dit een fantastisch project zou worden. Mensen willen dit”.

Fundawear is onderdeel van Durexperiment, waarbij de condoomfabrikant nieuwe ideeën test. Geïnteresseerde stelletjes kunnen zich nog steeds aanmelden voor de test. Of het een echt product wordt of niet, het is in ieder geval een goede publiciteitsstunt. Durex beweert dat het het eerste product is waarbij aanraking over het internet mogelijk wordt.

Click here to display content from YouTube.
Learn more in YouTube’s privacy policy.

Click here to display content from YouTube.
Learn more in YouTube’s privacy policy.

Click here to display content from YouTube.
Learn more in YouTube’s privacy policy.

Informatie

Laatst bijgewerkt
19 april 2013 om 15:11
Onderwerp
Categorie
Accessoires

Reacties: 6 reacties

  1. what. the. fuck.

  2. Altijd makkelijk. Vooral als je hem kan combineren met de Bluetooth-connectiviteit voor een toilet.

  3. ehh, eerste product is waarbij aanraking over het internet mogelijk wordt? 🙂

  4. Met die naam zal Funda blij zijn…

  5. Origineel geplaatst door Aapie: ehh, eerste product is waarbij aanraking over het internet mogelijk wordt? 🙂

    De fufme is een hoax hoor 🙂

  6. Hahahaha, het duurt niet lang meer of we kunnen het slipje van de buurvrouw hacken 😉

Reacties zijn gesloten voor dit artikel.