Easy-Doks CR19: wekkerdock heeft plek voor drie iPhones tegelijkertijd

De Easy-Doks CR19 is een wekkerdock waar je drie iDevices tegelijkertijd op kunt bevestigen.
Bastiaan Vroegop -

Easy-DoksDe Easy-Doks CR19 is een wekkerdock voor niet alleen je iPhone, maar ook twee andere devices. Hierdoor kun je twee smartphones en bijvoorbeeld je iPad tegelijkertijd op je nachtkastje opladen. De dock belooft te werken met aansluitingen voor de iPhone, Android-smartphones en BlackBerry’s. Een bijbehorend Bluetooth-toetsenbord moet het daarnaast mogelijk maken om je aangesloten iPhones, iPads en andere devices te bedienen.

Je kunt één van de aangesloten smartphones of tablets gebruiken om naar muziek te luisteren via een ingebouwde speakers. In de dock zit ook een FM-ontvanger zodat je ’s ochtends kunt wakker worden met een radiozender.


Hoe de Easy-Doks CR19 zowel iPhones als andere smartphones van stroom kan voorzien is niet helemaal helder. Vermoedelijk kun je de dockaansluiting vervangen, zodat je een micro-usb-aansluiting omwisselt voor bijvoorbeeld een Lightning-connector voor je iPhone 5. Een andere mogelijkheid is dat je bestaande oplaadkabels in de dock moet steken. Dit lijkt aannemelijk: de dock wordt ook geleverd met flink wat extra kabels.

De iPhone-wekkerdock zal op technologiebeurs CES in Las Vegas tussen 8 en 11 januari worden gepresenteerd. Later dit jaar zal hij worden verkocht voor 85 dollar.

Informatie

Laatst bijgewerkt
19 december 2012 om 21:20
Onderwerp
Categorie
Accessoires

Reacties: 10 reacties

  1. Waar laad ik nu mijn vierde iphone op.

  2. Niet duur en wel heel erg handig!

  3. Met zo’n installatie naast je bed mag je je gerust eens afvragen of je misschien niet wat teveel bezig bent met je iOS-apparaten…

  4. Je kunt het ook overdrijven.

  5. Beetje domme reacties…
    Hoezo overdrijven? Stel je vrouw heeft ook een iphone/android telefoon, kan je ze toch alle 2 in 1x opladen plus wellicht een ipad erbij?

    Zeker fijn om ingelicht te zijn, ga dit onthouden mocht die uitkomen binnekort 🙂

  6. 3 divices op je nachtkastje?
    Google eens naar straling die van apparaten zoals tablets en mobiele telefoons uitgaat met betrekking tot je gezondheid? Ik noem bewust geen merken want dat doet er bij deze niet toe…dat is echt niet ok hoor.

  7. Ik heb ze gemaild, maar ze verzenden niet naar Nederland.

  8. Origineel geplaatst door Reckimo
    Beetje domme reacties… Hoezo overdrijven? Stel je vrouw heeft ook een iphone/android telefoon, kan je ze toch alle 2 in 1x opladen plus wellicht een ipad erbij?Zeker fijn om ingelicht te zijn, ga dit onthouden mocht die uitkomen binnekort

    Staat het nachtkastje tussen jullie in? Of aan de kant van degene die er het eerst uit moet ’s ochtends? 😉 Ik vind 3apparaten op 1 serieus overdreven, vandaar mijn reactie. Wat een ander vind mag hij/zij zelf vinden. Dat vindt jij dom….. Weltrusten alvast :p

  9. Ik vind het er erg goedkoop uitzien(op het filmpje althans)
    Filmpje easy-doks

  10. Hoezo overdreven. Ideaal voor al die trio’s 🙂

Reacties zijn gesloten voor dit artikel.