Eerste foto’s van WWDC 2008: de banners hangen al

De voorbereidingen voor WWDC 2008 zijn in volle gang. De eerste Apple-logo's en banners met WWDC08 zijn al in San Francisco gesignaleerd. iPhone-banners hangen er nog niet.
Gonny van der Zwaag | iCulture.nl - · Laatst bijgewerkt:

WWDC08Apple is begonnen met het aankleden van het Moscone West Convention Center. Vlaggen en gigantische raamstickers met het Apple-logo en de tekst WWDC08 zijn inmiddels overal te vinden. Binnen hangt al een grote plafondbanner met de tekst OS X Leopard. Tot nu toe geen teken van iPhone-banners, maar dat zal ongetwijfeld nog gaan veranderen.


Meer dan eenderde van de development sessies tijdens WWDC gaan over de iPhone. De sessies gaan over het ontwerpen van applicaties met de Interface Builder, ontwerpen van gebruikersinterfaces, gamesontwikkeling, multi-touch events en gestures, tekstinvoer, netwerken en integratie met technologieën zoals Apple’s Address Book API. Toch is de iPhone niet het belangrijkste onderwerp: meer dan 50% van de sessies gaan gewoon over het ontwikkelen voor het Mac-platform. Daarnaast zijn er een aantal sessies over IT, zoals migratie naar OS X Server en toepassing op grote schaal van Xsan. Apple logo

Nog even terugkomend op de foto’s van de voorbereidingen voor WWDC 2008: een van de leukste foto’s is de loopbrug waarop vier mensen bezig zijn het gigantische Apple-logo op de glazen pui van het gebouw te plakken.

Meer info: MacNN

Reacties: 8 reacties

  1. de foto van de iPhone op de banner ziet er hetzelfde uit als de huidige iPhone. Natuurlijk sluit dit niet uit dat hij intern kan verschillen van het huidige model

  2. Uiteraard ziet de iPhone op deze banners hetzelfde eruit als het huidige model.. De banners met nieuwe modellen zullen pas na de keynote onthult worden..

  3. Je kan enkel de voorkant zien, dewelke ongetwijfeld gelijk zal blijven.

    Je kan niet zien of hij al dan niet dunner/dikker is & de kleur van de achterkant hebben we ook enkel het raden naar ;-)!

  4. Intressant is ook dat er overal OS X leopard staat. Dit is volgens mij de eerste keer dat Apple op een banner de Mac ervoor weglaat. Zou er een versie voor PC’s komen?(ik hoop het niet want apple staat nu juist zo sterk omdat ze hun software perfectioneren voor hun hardware)

  5. @Denni: Scherp gezien, of… lees jij ook Macrumors? Interessante discussie dat Apple de Mac branding achterwege laat. Zie vooral ook deze foto!!

  6. Nee ik lees macwereld:p
    Ik denk persoonlijk niet dat apple OS X voor PC’s gaat uitbrengen. Eerder iets als een tablet, console of apple tv upgrade waardoor je geen mac hebt maar wel een apparaat wat ook Leopard draait.

  7. @Denni

    Apple is niet gericht op gamers, sluit die console maar uit 😛

  8. @bram Apple begint zich er echter wel steeds meer op te richten(zie SDK voor iPhone die mooie games toelaat etc. waarvan er zelfs een paar als presentatiemateriaal voor iPhone 2.0 golden). Een console is misschien niet van toepassing maar dit zou erg goed kunnen icm de Apple TV. Bijkomend voordeel dat je alle games van Mac ook op je Apple TV zou kunnen spelen dan. Ah we zien wel wat het WWDC ons brengt:)