Element Joule Chroma: mooie maar dure houder voor iPad 2

De Element Joule Chroma is een houder voor de iPad en iPad 2. Voor 150 dollar heb je een aluminium houder voor op je bureau, verkrijgbaar in 6 kleuren.
Gonny van der Zwaag | iCulture.nl -

ipad joule kleuren
De Element Joule Case is een mooie maar dure houder voor je iPad. De nieuwste uitvoering is de Joule Chroma, een speciale versie die geschikt is voor de iPad en 150 dollar gaat kosten.


De Joule Chroma is een houder in rood, blauw, roze, oranje, wit en zwart, waar je je iPad rechtop in zet. Een verplaatsbaar magnetisch voetje aan de achterkant zorgt voor de juiste kijkhoek. Deze voetjes zijn net als de houder zelf gemaakt van aluminium in vliegtuigkwaliteit, waarbij de houder zelf bekleed is met ultrasuede (een suede-achtige textielsoort). De Joule Chroma is geschikt voor de iPad 1 en 2.

Meer info: Element

joule chroma

Reacties: 6 reacties

  1. Vind hem persoonlijk wat te duur…

  2. Dat mooi, tjah, daar zijn de meningen dan over verdeeld… Functioneel kan ik me nog iets bij voorstellen maar mooi? Nee dat niet. Sorry

  3. Pad Pivot is mooi

    http://www.kickstarter.com/projects/jay-design/padpivot-lap-and-desk-stand-for-your-ipadtablet-or

    Deze oogt als een gekleurde (lege) tissue rol….

    Gelukkig is smaak zo diverse (zou anders een saaie wereld zijn)

  4. Mooi?? Dit is toch wel een van de simpelste en lelijkste houders die ik tot nu toe gezien heb ;)!

  5. smaken verschillen zeg ik dan maar?

  6. Origineel geplaatst door PB
    Pad Pivot is mooi http://www.kickstarter.com/projects/jay-design/padpivot-lap-and-desk-stand-for-your-ipadtablet-orDeze oogt als een gekleurde (lege) tissue rol….Gelukkig is smaak zo diverse (zou anders een saaie wereld zijn)

    Waar is die te koop?

    edit: ah laat maar: http://www.ipadblogs.nl/2011/03/padpivot-de-beste-ipad-stand-die-je-nog-niet-kunt-kopen/

Reacties zijn gesloten voor dit artikel.