Evouni Leather Arc iPhone Cover: lederen hoes ook te gebruiken als standaard

De Evouni Leather Arc iPhone Cover is een lederen hoes voor je iPhone, die tegelijkertijd als standaard te gebruiken is. Hierdoor staat je iPhone schuin overeind, waardoor je makkelijker naar het scherm kijkt.
Bastiaan Vroegop -

Evouni 2Hoewel de Evouni Leather Arc iPhone Cover één van de vele lederen iPhone-hoesjes op de markt is, steekt het ontwerp interessant genoeg in elkaar om er toch aandacht aan te besteden. Door de voorkant van de hoes naar achter te slaan houdt de hoes zichzelf overeind, waardoor je hem kunt gebruiken als iPhone-stand. De hoes bestaat voornamelijk uit een lederen buitenkant, waardoor hij waarschijnlijk een stuk lichter is dan een alternatief zoals Little Black Book. De hoes is gemaakt van Italiaans kalfsleer en houdt je iPhone op zijn plek met een plakmiddel. Het metalen uiteinde van het touw om de hoes bevat een magneet om hem op zijn plek te houden.


Evouni 2De Evouni Leather Arc iPhone Cover is verkrijgbaar in het zwart en wijnrood via Amazon voor $69,99. De hoes is ook via de officiële website van Evouni te bestellen, maar deze neemt tot 1 februari geen nieuwe orders aan.

Dit is zeker niet de eerste lederen hoes voor de iPhone: naast de eerder genoemde Little Black Book verscheen vorig jaar ook de BookBook, een iPhone-hoes die tegelijkertijd als portomonnee te gebruiken is. Diesel bracht een jaar geleden ook een eigen lederen iPhone-hoes uit.

Reacties: 8 reacties

  1. wat boeit het dat het uit italie komt. Kalfsleer is kalfsleer of nou uit china , nl italie whatever komt wat boeit het. waarom de nadruk?

  2. Italiaans kalfsleer betekend dat de dieren een natuurlijke dood hebben.

  3. Origineel geplaatst door misterrr
    wat boeit het dat het uit italie komt. Kalfsleer is kalfsleer of nou uit china , nl italie whatever komt wat boeit het. waarom de nadruk?

    Waar zie jij precies de nadruk? Er wordt alleen verteld dat het Italiaans leer is, er wordt niet dieper op ingegaan of speciaal extra aandacht aan besteed, het is alleen maar een klein informatief feitje…

  4. @Juwlez: Gaan er wel veel kalfjes natuurlijk dood, bankstellen, schoenen, rieen, tassen, jassen, etc etc etc. 😉

  5. @Juwlez: Een kalf met een natuurlijke dood is volgens mij een koe ( of stier)……

  6. Origineel geplaatst door misterrr
    wat boeit het dat het uit italie komt. Kalfsleer is kalfsleer of nou uit china , nl italie whatever komt wat boeit het. waarom de nadruk?

    Je hebt er duidelijk geen verstand van.

    Italiaans leer en bewerking is de absolute TOP!!! Informeer eens bij Ferrari, Rolls Royce, Mercedes etc.

  7. Jakkes plakmiddel.
    Kon dat nou niet anders?

  8. Op de site zie je pas hoe truttig dit ding is.