Fout bij iTunes Connect houdt app-updates tegen (update)

Een fout bij iTunes Connect voorkomt dat nieuwe apps en app-updates verschijnen op iPhones en iPads van gebruikers.
Gonny van der Zwaag | iCulture.nl - · Laatst bijgewerkt:

itunes-connect-ipadMisschien had je het zelf al gemerkt: de afgelopen twee dagen komen er opvallend weinig app-updates binnen via de App Store. Meerdere ontwikkelaars melden inmiddels, dat er problemen zijn met iTunes Connect, waardoor ze geen nieuwe apps en app-updates live kunnen zetten. Apple heeft op de statuspagina voor ontwikkelaars inmiddels een berichtje gezet, waarin ze het probleem erkennen. “Some users are experiencing a problem with the service listed above”, schrijft Apple.


Volgens Apple speelt het probleem sinds 1:00 uur vannacht (Nederlandse tijd). Maar volgens ontwikkelaars speelde het probleem al eerder. Dat is ook te zien aan de app-updates die op jouw iPhone of iPad staan: we hoorden van diverse mensen dat ze sinds de 18e of 19e maart geen nieuwe updates meer hebben binnengekregen.

Update 19:30 uur: Apple heeft aangegeven dat alle seinen weer op groen staan. Er komen dan ook weer diverse app-updates en nieuwe apps binnen.

systeemstatus itunes connect

Ook Nederlandse ontwikkelaars merkten dat er iets mis is bij Apple. James Tjan, de ontwikkelaar van de Marktplaats-app, meldde gisteren dat hij al zes uur wachtte op een update van zijn app:

Click here to display content from X.
Learn more in X’s privacy policy.

Wie nog met smart zit te wachten op een vernieuwde Marktplaats-app: het gaat slechts om een kleine update. Het statusdashboard voor ontwikkelaars werd ingevoerd nadat het Dev Center was gehackt. Dat gebeurde in de zomer van 2013.

Meer info: System Status for Apple Developers

Informatie

Laatst bijgewerkt
20 maart 2014 om 19:33
Categorieën
Apple, Apps

Reacties: 5 reacties

  1. Het probleem lijkt inmiddels verholpen te zijn, aangezien ik net een update binnen kreeg van SoundHound.

  2. Afgelopen dagen gewoon updates binnen gehad. Zelfs 6 op 18 maart.

  3. Ik had hier wel last van.. Vanmorgen opeens 7 updates binnen. Updates zijn altijd leuk, maar ik lig er niet wakker van als ik een x een dag of 2 geen update heb.

  4. Nou, ik kan op dit moment niks naar Apple uploaden. Ook niet lopende updates terugtrekken. Ze hebben iets verandert…maar wat?

  5. Bij mij zijn de updates wel te zien,
    maar wanneer ik op “werk alle updates bij” klik gebeurt er niets.
    Door op elke app update te klikken, kan ik deze wel een voor een updaten.

Reacties zijn gesloten voor dit artikel.