Fring-gebruikers kunnen met fringAdd-ons allerlei leuke extra’s zoals e-mailalerts en video’s op hun mobiele telefoon binnenhalen. Je krijgt toegang tot de sociale netwerken Facebook en Orkut, meldingen wanneer er Gmail-berichten binnenkomen en met vTap streaming video’s zoeken en afspelen. De fringAdd-ons zijn gratis te downloaden en zijn op dit moment nog beperkt tot de Add-ons die fring zelf heeft gemaakt. Maar dat zal niet lang meer duren…
Onder iPhone-gebruikers is al een grote groep fanatieke fringers ontstaan. Met fring kun je via internet bellen via Skype, MSN Messenger, Google Talk, ICQ, Twitter, Yahoo en AIM. Je hebt er alleen een Wi-Fi- of dataverbinding voor nodig. De fringAdd-ons breiden de mogelijkheden nog verder uit. Zo krijg je updates van belangrijke ontwikkelingen op je Facebook- of Orkut-account meteen toegestuurd en zie je een melding wanneer er nieuwe Gmail binnenkomt.
Via het menu Manage Add-ons kun je de fringAdd-ons activeren. De Add-on verschijnt dan als icoontje in de contactenlijst. Na lancering van nieuwe fringAdd-ons zijn ze automatisch in het menu zichtbaar. Onafhankelijke ontwikkelaars kunnen ook zelf fringAdd-ons maken; daar schreven we eerder al eens over deze fringAPI.
fringAdd-ons zijn gratis te downloaden via: www.fring.com/download
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Facebook is (van moederbedrijf Meta) 's werelds grootste sociale netwerk, met apps voor de iPhone, iPad en desktop. Met diverse tips en gidsen helpen we je op weg om meer uit het sociale netwerk te halen, hoe je je privacy op Facebook kan verbeteren en meer. Wil je stoppen met Facebook, dan lees je hier ook hoe je Facebook kan verwijderen en je account kan opzeggen.

- Alles over Facebook
- Privacy op Facebook verbeteren
- Alternatieven voor de Facebook-app
- Facebook-account verwijderen
- Meest recente berichten in Facebook bekijken
- Facebook fotoalbums downloaden
- Facebook-app werkt niet op je iPhone? Probeer dit
- Facebook-notificaties uitschakelen
- Snel je Facebook-status bijwerken
- Facebook tweestapsverificatie via verificatie-app
- Donkere modus in Facebook Messenger
- Hoeveel tijd besteed jij in Facebook?
- Facebook verwijderen, account opzeggen en meer
- Volg iCulture op sociale media: Facebook en meer
Een Or*** account, is dat voor boven de 18?
euh.. ik zie al die mooie dingen niet. Ik heb nog even gekeken maar via de installer nog steeds de beta release zonder option menu. Iemand andere ervaringen?
Op de iPhone version van fring kan ik geen options menu vinden………dus ook geen add-on mogelijkheden op de iPhone?
Antwoord op mijn vraag hierboven gevonden, fring add-ons helaas (nog) niet voor iPhone gebruikers
(fring Add-ons are available for fring on Sony Ericsson -UIQ, Windows Mobile and Nokia Symbian 9 devices, Important! you’ll need fring’s latest version)
Antwoord op mijn support ticket:
Hello Frans,
Thank you for contacting our support team.
You are right, the fring add-ons are currently not available for the iPhone.
Once add-ons will be supported will post an update in our blog, so be sure to check it out every once in a while:
http://www.fring.com/blogs
If you have further queries, please do not hesitate to contact us again.
Thank you,
Tom
fring Support
Ik zit eerder te wachten op het volgende voor de iPhone versie van Fring:
call history
gebruik van telefoonnummers in Contacts
Weet iemand of dit er wel aan komt? Want nu moet ik steeds de nummers met de hand intypen en dat ben ik niet meer gewend ;(
Of doe ik iets fout?