Meerdere geruchten wijzen inmiddels op een groter scherm in de iPhone 6, maar dat hoeft niet te betekenen dat de iPhone ook zwaarder zal worden. Bronnen van LEDinside beweren dat Apple een lichter frame zal gebruiken. De nieuwe backlight in de iPhone 6 weegt ook minder, waardoor de gehele iPhone qua gewicht weinig zal afwijken van de huidige iPhone 5s.
Apple gebruikt in de iPhone 5s een 0,6t-backlight. Deze wordt volgens de bronnen in de iPhone 6 omgeruild voor een 0,4t-variant. Het verminderde gewicht is in combinatie met het lichtere frame genoeg om de iPhone niet zwaarder te maken. Het is uiteraard nog de vraag of er ook geen verschil merkbaar zijn met een tweede, nog grotere iPhone.
Apple brengt naar verwachting twee nieuwe iPhones uit dit jaar, met twee verschillende schermformaten. Apple zou dan drie iPhones aanbieden: één met een 4,7-inch-scherm, een ander met een 5,5-inch-scherm en één van de huidige iPhones met een 4-inch-scherm.
Hoewel we veel geruchten voorbij zien komen over de schermgrootte van de iPhone 6, zijn er verder vrij weinig geruchten over andere nieuwe hardwaretoevoegingen. Er lekken ook vrij weinig foto’s van de nog niet uitgebrachte iPhone. Gisteren leken er een paar beelden te lekken, maar het bleek al snel te gaan om een rendering.
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Zo’n achterkant zou ik echt helemaal geweldig vinden!
Maar die voorkant.. Het strakke is weg door de uitgerekte zijkant en lijkt net of het een samsung is 🙁
Cool design, ik denk inderdaad dat het misschien een soort grotere ipod touch word van behuizing. Maar het kan ook nog anders eruit gaan zien natuurlijk.
Misschien wel zoals de aerodynamische muis van de Macs?
De acherkant ziet er wel strak uit. Met de voorkant mag Apple een rechtszaak verwachten van Samsung.
Ik heb liever dat ze er een grote accu in doen en dat de iPhone dan iets zwaarder is… Wat boeit een paar gram nou..
Van mij mag ie zwaarder worden als de accu dan met normaal gebruik 3 dagen meegaat ipv 1,5 zou fijn zijn ontwerp vind ik wel aardig heb ze voor en nadelen maar dat is voor iedereen anders smaken verschillen gelukkig
Ik voeg me bij twee bovenstaande. Voor een betere batterij mag de nieuwe iPhone gerust wat zwaarder en zelfs dikker zijn.
Stel je voor dat hij 10 gram zwaarder word dat zou wat zijn net als de eerste rechtszaak van Samsung dat Apple hun gekopieerd heeft
En de batterij ?
Als de batterijduur niet merkbaar beter is dat bij de 5 dan vrees ik toch dat ik mijn heil elders ga zoeken…..
Ook voor mij is de huidige batterij onvoldoende.
Mag van mij ook wel zwaarder zijn als de accu langer mee gaat.
Ik hoop echt op een Ipod / iPad air achterkant voor de iPhone. Supervet!
Hoop ook dat de behuizing ondanks het grotere scherm niet veel groter wordt.
@Rudy: Nooit zo achterkant, zo schade gevoellig, nee dankje…
Prachtig design, enkel vrees ik dat onze poes zo’n wiebelfoon wel fun gaat vinden.
Nou, dat lijkt me dan een goede reden de iPhone niet aan de kat te geven…
En waar wil je heen dan? Qua batterij is er niet een concurrent waar je opeens wel 2 dagen met een batterij doet hoor.
@perry: Ging die accu bij normaal gebruik maar 1,5 dag mee!
Ook de textielindustrie zal zich naar onze nieuwe smartphones moeten voegen want hetgene we straks allemaal nodig hebben zijn grotere broekzakken! Als man zijnde weiger ik pertinent om met een handtas of “man-bag” rond te lopen 😀
Ik vind het juist fijn als een telefoon een beetje zwaar is, dat geeft het gevoel dat de telefoon van kwaliteit is… En een grotere accu zou trouwens ook niemand erg vinden.
Batterij, batterij, batterij, …
Best nice! Maar ik vind de camera op de achterkant in het midden niet zo mooi. T is net een android