De camera-app Hipstamatic waar je allerlei soorten foto’s met diverse filters mee kunt maken, heeft een grote update gehad die vooral voor iPhone 6s en iPhone 6s Plus-eigenaren interessant is. Daarnaast is de app nu ook gratis voor een beperkte tijd, dus als je als (toekomstige) iPhone 6s of iPhone 6s Plus-bezitter benieuwd bent naar de nieuwe functies moet je er snel bij zijn.
Update: de app heeft momenteel nogal last van crashproblemen, dus grijp je kans om de app nu gratis te downloaden, maar probeer ‘m pas als de problemen zijn verholpen.
We have a list of the top 10 crash reports. We’re working to address those and submit for an update today! It will only keep getting better!
— Hipstamatic® (@Hipstamatic) September 25, 2015
Hipstamatic nu gratis
Met versie 300 biedt Hipstamatic nu ondersteuning voor de 3D Touch-functie van de nieuwste iPhones. Door hard op het icoontje te drukken, creëer je een shortcut naar diverse functies binnen de app. Ook de gerelateerde functie Peek en Pop werkt dankzij de update. Door zachtjes te drukken op een thumbnail, werp je een blik op een foto. Door harder te drukken schakelt de app meteen over naar de bewerkingsopties. Ook de nieuwe 12-megapixelcamera van de nieuwe iPhones werkt nu beter met deze camera-app.
Andere kleine verbeteringen
Een nieuwe functie in de app is de zogenaamde ProMode. In deze stand kun je zelf allerlei instellingen aanpassen, zoals witbalans, belichting, sluitertijd en de scherpstelling. Bovendien kun je nu de beeldverhouding van je foto’s naar hartelust aanpassen, waardoor je niet alleen vierkante maar ook rechthoekige foto’s kunt maken.
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Let op!! De maker zelf waarschuwt op twitter om deze versie nog niet te downloaden want hij zit nog helemaal vol bugs. Als je de reacties op de Facebook-pagina van Hipstamatic leest dan liegen die er niet om. Helaas kan ik ook bevestigen dat er nog van alles mis is met deze versie: batterij loopt leeg, iPhone wordt warm, reeds gekochte lenzen en films zijn niet meer te zien of te downloaden en uiteraard constant crashes.
Kan de bugs (helaas) bevestigen. (Gedeeltelijke) workaround is het tijdelijk gebruiken van de classic mode.
Maar laat dit NIEMAND weerhouden in elk geval de app te downloaden nu hij tijdelijk gratis is. Die bugs verdwijnen straks toch wel. Dit zal vast de reden zijn van de korting.
Zou willen dat ze dat ook voor Oggle deden. Toch beetje het ondergeschoven kindje geworden, terwijl je daar (voor een vast bedrag per jaar) alle lenzen/filmpjes krijgt.
Je begrijpt natuurlijk wel dat met de tijd Oggl gaat verdwijnen aangezien alle mogelijkheden van Oggl nu in de 300 versie zitten