Nu op iCulture.nl: donkere modus en gebruikersinstellingen
Ook laat op de avond de website comfortabel lezenVernieuwde carrousel
We hebben een paar vernieuwingen voor de iCulture-website voor je in petto. Zo is de carrousel met aanbevolen artikelen die je bovenaan de homepage ziet, vernieuwd. Je krijgt in plaats van max. drie nu meerdere uitgelichte artikelen zien. Nieuw is dat je deze carrousel nu kunt verbergen. Spijt en toch weer zichtbaar maken? Dan kun je via de nieuwe pagina Gebruikersinstellingen alles weer terugdraaien.
Gebruikersinstellingen
De pagina met Gebruikersinstellingen bereik je door rechtsboven bij de iconen op het tandwiel te klikken. Je vindt op die pagina nog meer instellingen voor de weergave van iCulture.nl. Met behulp van een (anonieme) gebruikerscookie worden alle instellingen bewaard.
Donkere modus op iCulture.nl
Een compleet nieuwe functie op de website is de donkere modus. Je hebt daarbij zelf de regie in handen. Wil je altijd een donkere modus of moet het afhankelijk zijn van de systeeminstellingen? Dat regel je nu gemakkelijk: open de Gebruikersinstellingen, zoals hierboven uitgelegd en schakel bij ‘iCulture thema’ de gewenste weergave in. Je hebt keuze uit Systeem, Light en Dark. Op sommige externe onderdelen hebben we helaas geen invloed, maar uiteraard proberen we die ook “in het gareel” te krijgen.
Wel of geen breaking news?
Daarnaast zijn er nog wat andere opties. Je kunt bijvoorbeeld het breaking news-blok sluiten, als je dit niet wilt zien. Dit blok toont breaking news op het moment dat er belangrijke hardware- en software-aankondigingen zijn, bijvoorbeeld tijdens events.
Zoals gezegd kun je al deze instellingen vinden op de Gebruikerspagina. Het icoontje vind je rechtsboven en is te herkennen aan het tandwiel. Probeer het zelf en laat weten wat je ervan vindt! iPhone- en iPad-gebruikers (portretmodus) vinden de gebruikersinstellingen via het zijmenu en dan helemaal onderaan.
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Het laatste nieuws over Apple van iCulture
- Deze transparante AirPods kun je niet kopen (11-04)
- Opinie: Aankomende WWDC-keynote wordt belangrijkste Apple-presentatie in jaren (en dit is waarom) (13-03)
- Het einde van de vijftig tinten spacegrijs: overzicht van een van Apple's meestgebruikte kleur (06-03)
- ELEGNT is Apple's robotlamp met menselijke gedragstrekjes (07-02)
- Matter-organisatie belooft beterschap en focust in 2025 op bugfixes bij smart home-standaard (23-01)
Voor ipad gebruiker en lezer die de website hanteren ipv de app, instellingen aan de linkerzijde onder in het menu
@Henk: Goed punt. Nu toegevoegd.
Het “uitgelicht” scherm op de homepage ondersteund de donkere modus nog niet.
@Harry van Wateren: Dank. Is bekend en wordt zsm gefixt.
De darkmode?
Wat een verademing voor mijn ogen!
Dank je wel!
Ahh, donkere modus!
Na het plaatsen van een reactie gaat de persoonlijke instelling altijd van donker of licht naar de default; systeem. Heel irritant.
@Harry: Gaan we uiteraard naar kijken.
Super! alleen worden mijn gebruikersinstellingen gereset bij het opnieuw opstarten van de browser.
Deze beide issues zouden nu gefixt moeten zijn.
Vrijwel alle ons bekende visuele issues zijn nu ook gefixt.