iculture-vandaag
iCulture Vandaag De belangrijkste headlines om 22u samengevat

iCulture Vandaag: dit was woensdag 21 maart 2018

Wat gebeurde er op Apple-gebied op woensdag 21 maart 2018? We zetten alle artikelen dagelijks op een rij in iCulture Vandaag, het dagoverzicht van iCulture.
Redactie iCulture.nl -

Het was een dolle dag op de redactie van iCulture. Terwijl wij nog druk waren met onze bunq Apple Pay FAQ gooide T-Mobile een (virtueel) bommetje door de ruit: ze gaan stoppen met KNIPPR. En daar blijken veel iCulture-lezers niet blij mee. Ondertussen rommelde het ook nog aan de andere kant van de oceaan: heel wat mensen willen hun Facebook-account opzeggen na alle schandalen. Rondom bunq ontstond geen schandaal, maar er was wel een hoop heisa: het bedrijf reageerde opeens heel anders toen de Apple Pay-functie weer werd ingetrokken. We hebben ons geen moment verveeld en hopelijk blijkt dat uit de grote variëteit van de artikelen vandaag. Veel leesplezier!

Tips, gidsen en opinie

  • Vanmiddag las je in onze Apple Pay FAQ hoe je de betaaldienst werkend kreeg met bunq. Helaas is de truc inmiddels niet meer mogelijk.
  • Wil je Facebook verwijderen en je account opzeggen of deactiveren, dan vind je in onze tip alle stappen.

Nieuws

Apps & accessoires

iCulture Deals

Meer vandaag

Deze apps en updates waren te leuk om onopgemerkt voorbij te laten gaan:

  • Google Maps (Gratis, iPhone/iPad/Watch, iOS 15.0+) - Wachttijden bij miljoenen restaurants wereldwijd.
  • Skype (Gratis + IAP, iPhone/iPad, iOS 14.0+) - Makkelijker trips plannen via TripAdvisor op de Mac, iPhone en iPad.
  • Trello (Gratis, iPhone/iPad, iOS 17.0+) - Nu met klikbare links in checklists en commentaren.
  • ecobee (Gratis + IAP, iPhone/iPad/Watch, iOS 16.0+) - Nieuwe interface en nieuwe Comfort-functies.

Reageren kan onder de afzonderlijke artikelen.

Reacties zijn gesloten voor dit artikel.