iOS 5 bevat verwijzing naar nieuwe iPod touch

In de code van iOS 5 is een verwijzing gevonden naar een nieuwe iPod touch-model, maar mogelijk betreft het slechts een kleine upgrade ten opzichte van het huidige model.
Michel Lusthof -

ipod touchIn de eerste iOS 5-beta is een verwijzing gevonden naar een nieuwe iPod touch. Eerder werden er in de eerste beta van iOS 5 al sporen aangetroffen van twee nieuwe iPads en een nieuw iPhone-model. Een nieuw iPod touch-model leek daarbij toen te ontbreken, waardoor sommige websites tot de conclusie kwamen dat er dit jaar mogelijk geen nieuwe iPod touch zou komen. Apple organiseert doorgaans in het najaar (september/oktober) een speciaal muziekevenement waar nieuwe iPods, zoals de iPod touch, geïntroduceerd worden.

Een forumlid van iFans ontdekte in het bestand “/System/Library/LaunchDaemons/com.apple.fairplayd.N81.plist” een verwijzing naar een iPod touch met modelidentificatie “iPod4,2“. De huidige iPod touch wordt in hetzelfde bestand ook genoemd, maar staat bekend onder “iPod4,1“.

Verwijzing naar nieuwe iPod touch in iOS 5

Volgens iFans wijst “iPod4,2” erop dat de nieuwe iPod touch mogelijk geen heel nieuw model zal zijn maar slechts een “spec bump”, oftewel betere specificaties. Als het wel om een grote update zou gaan, had het apparaat waarschijnlijk de identificatie “iPod5,1” meegekregen in plaats van “iPod4,2”, zo stelt de website. Het is overigens niet uit te sluiten dat de identificatie maar tijdelijk is en er wel een grote update voor de iPod touch aan zit te komen.

Via: iFans

Reacties: 4 reacties

  1. Ja idd niks speciaals. Gelukkig kan ik me geld in me zakken houden!

  2. pff weer hetzelfde design. Men vriend heeft de ipod 4 en de volumeknoppen en power knop is zo vervelend om te gebruiken. Al zeker om je ipod in DFU mode te krijgen

  3. iPod Touch 4GS, eigenlijk handig. Kan ik niet al te veel verlangen en mijn iTouch alweer inruilen binnen een half jaar voor een nieuwer model :p

  4. Tap Tap Revenge !!

Reacties zijn gesloten voor dit artikel.