iOS 8 beta 5 wordt verwacht op 4 augustus 2014
Apple gaat de vijfde beta van iOS 8 op maandag 4 augustus uitbrengen. Dat beweert de website 9to5mac op basis van meerdere interne bronnen. De werkzaamheden aan iOS 8 beta 5 worden begin volgende week afgerond; het zal de laatste beta zijn voordat de Golden Master verschijnt. Dit is de testversie waaraan functionele veranderingen meer zullen worden doorgevoerd.
Apple staat op het punt om de ontwikkeling van iOS 8 af te ronden, zeggen de tipgevers. De Golden Master komt eind augustus of begin september, zodat providers nog voldoende tijd hebben om te testen. De iOS 8-versie die uiteindelijk op de toestellen wordt uitgeleverd, zal functioneel identiek zijn aan die Golden Master. Verder is de verwachting dat Apple half september een iPhone-evenement organiseert, zoals je al eerder vandaag op iCulture kon lezen.
Nu iOS 8 bijna klaar is, zal Apple intern de aandacht al snel verleggen naar iOS 8.1 en iOS 9. Intern is gewerkt aan nieuwe dual-screen multitasking voor iPad en nieuwe kaartfuncties die pas in iOS 8.1 of iOS 9 beschikbaar kunnen komen. Beide waren aanvankelijk gepland voor iOS 8, maar de deadline werd niet gehaald. Dat zou te maken hebben met interne politiek en strubbelingen in het team.
iOS 8 beta 4 verscheen eerder deze week en bevat een aantal kleine verbeteringen, die we in Vine-filmpjes hebben vastgelegd. Er zit onder andere een roamingschakelaar voor Europa in.
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Er zitten nog zoveel fouten in beta 4 dat het onmogelijk is om bij 5 bèta’s te blijven.
Beta 4 is al een stuk beter dan 3, deze crashde zo vaak. En de muziekapp werkt gelukkig weer zoals het hoort.
Beta 6 op 15-08-2014.
Zo he knap zeg, 9to5 mac heeft een bron die 2 weken bij de laatste datum kan optellen. Die bron spreekt ook over 19:00 Nederlandse tijd zeker 😛
Nu nog multitasking op iPad. Zal waarschijnlijk voor 8.1 zijn geloof ik.
Op de Key Note spraken ze nog van Siri met nieuwe talen. Na zoveel bèta’s is het dus nog altijd niet gekend welke nieuwe talen dit zijn en of er überhaupt Nederlands zal bijzitten? Of blijft dit een geheim tot wanneer iOS8 definitief wordt vrijgegeven voor het grote publiek?
Waarom spraken ze er dan van al men niet weet welke talen?
@PimPam: Dat is allemaal bekend, geen NL wel NL dictatie
@jaap: de hoeveelheid bugs die in Béta 4 zitten vallen wel mee. Het is soms een beetje irritant maar je kan je idevice redelijk normaal gebruiken. De update is volgens mij 233 MB’s groot. Minder dan van beta 3 naar 4.