iPad Air 2 en iPad mini 3 nu te bestellen

De iPad Air 2 en iPad mini 3 zijn nu te bestellen in de online Apple Store. Ze worden volgende week geleverd.
Bastiaan Vroegop - · Laatst bijgewerkt:

iPad Air 2 voorkant schuinHet is vanaf nu mogelijk om de iPad Air 2 en iPad mini 3 te bestellen in de online Apple Store. De nieuwe iPads worden vervolgens ergens volgende week geleverd. Welke van de twee moet je hebben? Lees daarvoor onze vergelijking van iPad Air-modellen en vergelijking van iPad mini-modellen.


Je kunt de iPad Air 2 en iPad mini 3 bestellen in het zilver, goud en spacegrijs. Beide iPads zijn er ook in drie opslagvarianten: 16GB, 64GB en 128GB. De iPad Air 2 wordt verkocht vanaf 499 euro, en de iPad mini 3 haal je vanaf 399 euro in huis. De volledige prijzen zijn als volgt:

iPad Air 2 Wi-Fi

  • iPad Air 2 16GB Wi-Fi: €499
  • iPad Air 2 64GB Wi-Fi: €599
  • iPad Air 2 128GB Wi-Fi: €699

iPad Air 2 Wi-Fi + 4G

  • iPad Air 2 16GB Wi-Fi + 4G: €619
  • iPad Air 2 64GB Wi-Fi + 4G: €719
  • iPad Air 2 128GB Wi-Fi + 4G: €819

iPad mini 3 Wi-Fi

  • iPad mini 3 16GB Wi-Fi: €399
  • iPad mini 3 64GB Wi-Fi: €499
  • iPad mini 3 128GB Wi-Fi: €599

iPad mini 3 Wi-Fi + 4G

  • iPad mini 3 16GB Wi-Fi + 4G: €519
  • iPad mini 3 64GB Wi-Fi + 4G: €619
  • iPad mini 3 128GB Wi-Fi + 4G: €719

Hoewel je de iPad Air 2 en iPad mini 3 nu kunt bestellen, wordt hij pas op een later moment volgende week geleverd. Wanneer dit exact zal gebeuren is nog niet bekend. Apple kiest dit jaar voor een andere strategie voor de iPad-verkoop dan bij andere producten: er is geen vaste dag waarop de verkoop begint.

Je kunt beide nieuwe iPads al vrij snel bestellen: ze werden gisteren pas door Apple aangekondigd tijdens een evenement. Allebei de iPads hebben nu een Touch ID-scanner. De iPad Air 2 is daarnaast iets dunner dan zijn voorganger en maakt gebruik van een A8X-processor. De iPad mini 3 gebruikt nog steeds de A7-processor van afgelopen jaar. We hebben de aankondiging van de iPad Air 2 en iPad mini 3 uitgebreid besproken in onze losse artikelen.

Meer informatie: iPad kopen

Apple Store

Lees alles over de Apple Store, de retailwinkel van Apple. Nederland kent drie Apple Stores (Amsterdam, Haarlem en Den Haag) terwijl je in België de keuze hebt uit één locatie in Brussel. Wereldwijd gaat het om meer dan vijfhonderd winkels. Daarnaast is er de online Apple Store, waar je bestellingen kunt plaatsen om te laten thuisbezorgen. Waar vind je de officiële Apple Stores en hoe kun je ze bezoeken? Hieronder vind je alle info op een rij!

Apple Store Amsterdam ingang algemene foto

Reacties: 61 reacties

  1. Net een besteld.
    Levering wordt verwacht 27-29 oktober

  2. Ipad air 2 besteld 🙂

  3. Net iPad air 2 besteld levertijd 27-29 okt is toch nog lang ze worden vanaf volgende week vrijdag verkocht komen er nog reserveringen voor komende vrijdag op te halen in de store?

  4. Wacht gewoon op Dixons
    3 jr garantie (zoals het hoort)

  5. Origineel geplaatst door T. Ruffel
    Wacht gewoon op Dixons
    3 jr garantie (zoals het hoort)

    Bij AMac ook;)

  6. Ook besteld! Geleverd staat idd op 27-29 oktober, maar er staat ook verzendklaar 2-4 werkdagen, dus met een beetje geluk wordt ie dinsdag al verzonden, dan is ie er toch zeker al voor 27 oktober!

  7. Net ook een ipad air 2 gold 64gb bestelt.
    Komt deze ook weer rechtstreeks vanuit china zoals bij de iphone 6?

  8. Net besteld (air 2, 64) wordt geleverd 22-24 okt; hoe kan dat, dat deze rapper is dan jullie?

    Bij Belgische Apple Store.

  9. Ik heb hem rond 17:30 besteld via ideal. Nog geen mail gehad van bevestiging. Bij de bestelling staat “Actie vereist: In afwachting van betaling”. Geld is al wel afgeschreven. Zie nog niks staan over de levering. Hebben meerdere mensen dit of?

  10. Net besteld, ook levering tussen 27 en 29 Oktober.

  11. Is er ook een reserveringspagina voor pick-up in store?

  12. @Dave: Hier ook levertijd van 22-24 oktober in de Belgische Online Apple Store, Air 2, Zilver 64GB.

  13. @Matthias: Ziet er naar uit dat we voorrang krijgen :p haha

  14. Nog steeds wordt de originele iPad iedere dag gebruikt. Sinds de aanschaf van de iPad Mini vooral door de kinderen. Nu toch maar weer een iPad Air 2 64GB aangeschaft.

  15. Ook besteld een iPad air 2 128 GB. levering tussen 22-24 okt. Mooi werk. Hopelijk weer direct vanuit China verstuurd. Ging erg snel met mijn iPhone 6. Nu hopelijk zonder bekrast scherm 😉

  16. @F1WilliamsJeff: Had je een kras ja? Is mij ook een x aantal keer overkomen.

  17. Heb de ipad 2 al in huis. Mooi ding hoor. Werkt prima

  18. Net Ipad 2 Air 128 GB – Wifi – Gold besteld, levering 27-29 oktober 2014.

  19. Hoe lang duurt het tot bijvoorbeeld een Wehkamp deze zullen leveren?

  20. Origineel geplaatst door ross:
    Bij AMac ook;)

    Klopt. Mijn iphone 6 ook bij AMAC gekocht met 3 jaar garantie. Vind ik toch net wat meer een Apple winkel dan Dixons

  21. @Ed: Als ik de ervaringen over AMAC lees, kies ik toch liever voor Apple zelf.

  22. Ook net de iPad Air 2, spacegrijs, 128 Gb besteld in de Belgische Apple Store. Levering tussen 23 en 27 oktober. Voor mij mag het de 24ste zijn 🙂

  23. Origineel geplaatst door Kotter
    Hoe lang duurt het tot bijvoorbeeld een Wehkamp deze zullen leveren?

    En in de fysieke winkels, hoe lang verwachten jullie dat dat duurt?

  24. @Daimen Flikweert: Dat zal ook de 25 zijn. Thans Dixons levert de nieuwe iPad via de webshop op de 25e. Kan aannemen dat ze dan ook in hun winkels leverbaar zijn.

  25. Krijg net dit bericht na bestelling van iPad Air 2 space gray 128GB

    Apple Store: goed nieuws! De artikelen van order 8337574330 zijn verzonden en komen aan op 23/10/2014.

  26. Origineel geplaatst door Denny
    Krijg net dit bericht na bestelling van iPad Air 2 space gray 128GB

    Apple Store: goed nieuws! De artikelen van order 8337574330 zijn verzonden en komen aan op 23/10/2014.

    Wanneer heb je precies besteld?

  27. Zal de Apple store in amsterdam weer een officiële release hebben op vrijdag? zo ja dan denk ik dat ik vrijdag lekker daar voor de deur ga zitten.

  28. @Mars:

    17-10-2014 21:39

  29. Ik zit er aan te denken om een Ipad mini 2 nog te kopen naast de air 2, je ben gewoon een dief uit je eigen portemonnee als je de mini 3 koopt.

    Ze zijn precies het zelfde op een vingerprint mogelijkheid na, daar ga ik echt geen 100 euro uitgeven.
    Ik zit er ook nog aan te denken mijn oude desktop te vervangen, dan gewoon voor een Imac mini ofzo dan.

  30. Is er al iemand met een statuswijziging voor een iPad Air 2 bestelling bij Apple?
    Heb zelf een iPad Air 2 , 64 GB, SG in bestelling staan. Hopelijk vandaag statuswijziging! *ongeduldig*

  31. @Marcella: Bij mij is de status gister veranderd naar: “Verzending wordt voorbereid.”
    Ik hoop dat hij vandaag verstuurd wordt . 😀

  32. Bij mij is de status zojuist gewijzigd naar “verzending wordt voorbereid”

  33. Hoe kun je de status van je bestelling zien bij Apple?

    En hoe kan het dat die van Denny al zo snel verzonden is, terwijl ik een paar uur eerder besteld heb en nog altijd niks gehoord heb?

  34. De status van je bestelling kan je zien door in je bevestingsmail op je bestelnummer te klikken (rechts bovenaan)

    Bij mij staat de status nog steeds op ‘Artikelen worden verwerk’, levering van de ipad nog altijd voorzien tussen 23 en 27 oktober, die van de case tussen 24 en 28 oktober.

  35. @SjaccoPopino: De status van je bestelling kan je zien door in je bevestingsmail op je bestelnummer te klikken (rechts bovenaan)

  36. Bij mij is de status ook gewijzigd naar “verzending wordt voorbereid”
    Nu maar wachten tot ie verzonden wordt!

  37. @SjaccoPopino: er zijn er bij die het leuk vinden om dat soort dingen te roepen terwijl het helemaal niet waar is!
    Kijken of t reacties uitlokt!

  38. Ik denk dat ze morgen met de post meegaan en dan vrijdag aankomen.
    Kan niet wachten 😀

  39. Bij mij staat de status inmiddels op ‘verzonden’

  40. Bij mij is de status ook veranderd naar: Verstuurd!Kan niet wachten!

  41. Sinds een half uurtje staat de iPad bij mij als ‘Verzending wordt voorbereid’. Voor de Smart Cover was dat vanmorgen al zo. Zou wel leuk zijn als alles vrijdag wordt geleverd!

  42. @Ronald: ik denk dan dat ze morgen op de post gaan, en dat je ze zaterdag hebt. Wanneer heb je ze besteld?

  43. @Joost: ik heb de bestelling zaterdag middag geplaatst. De iPad is een expresslevering, de cover een normale zending per post, ik ben benieuwd 🙂

  44. @Ronald: ik heb een mail van apple gehad dat de iPad pas de 27e komt… Dat vind ik raar aangezien de iPad vanaf vrijdag te koop is… Dus ik denk dat uw ipad pas ergens volgende week aankomt…

  45. Ik heb vrijdag een iPad air 2 besteld 64 Gb vanmiddag email gehad leverdatum 28 okt als ik met het tracking nummer kijk is de iPad om The move leverdatum 27 okt

  46. @Mark, @joost: Welke verwachte leveringsdatum hebben jullie gekregen bij bestelling? 27-28?

  47. @Ronald: Ik heb 27-29 oktober als verwachte leverdatum gekregen.

  48. @Ronald: Ik heb 27 – 29 okt als verwachte levertijd gekregen afgelopen vrijdag

  49. De smart cover is gisteren avond verstuurd, levering maandag 27. De iPad is daarnet vertrokken en de levering is volgens Apple voorzien voor morgen 🙂

  50. @Ronald: Vanaf waar wordt jouw ipad verstuurd? Die van mij komt uit China…
    Ik heb een spacegrijs 128gb met wifi besteld.

  51. @Joost: Volgens wat ik voorlopig op de UPS site kan zien is dat vanuit Nl. Wel bizar dat het ene model uit China komt en het andere uit Nederland. Ik heb een 128Gb spacegrijs besteld maar wel de wifi+cellular versie. Anyway, voorlopig staat er nog weinig op de UPS tracking site, ben dus benieuwd of hij er effectief morgen zal zijn, ik heb zo mijn twijfels …

  52. Origineel geplaatst door Ronald
    @Joost: Volgens wat ik voorlopig op de UPS site kan zien is dat vanuit Nl. Wel bizar dat het ene model uit China komt en het andere uit Nederland. Ik heb een 128Gb spacegrijs besteld maar wel de wifi+cellular versie. Anyway, voorlopig staat er nog weinig op de UPS tracking site, ben dus benieuwd of hij er effectief morgen zal zijn, ik heb zo mijn twijfels …

    Om 17:30 heeft UPS blijkbaar beslist om de levering uit te stellen tot maandag … Ik heb hen onmiddellijk gebeld maar ook telefonisch kon of wou men geen reden geven waarom de levering niet mee zou gebeuren vandaag. Ik kan alleen maar besluiten dat de chauffeur geen zin had om laat te werken op een vrijdag avond …. Zucht ….

  53. @Ronald: Is de iPad gekomen? Zoja dan veel plezier ermee! Mijn iPad is zojuist geland in Warschau in Polen! Ik verwacht hem maandag!
    Ik denk omdat jij express bestelling had dat die gewoon uit de Apple store is besteld en dat die van mij direct uit de fabriek komt.

  54. Vorige week besteld bij Dixons. Vanmorgen opgehaald bij fileaal. Ben er erg blij mee, ook met de 3 jaar garantie.

  55. @Ronald: Dat is k*t, die van mij is vertrokken vanuit Keulen nu… Hij maakt een hele wereldreis voordat die aankomt.

  56. @Ronald: Dat is minder plezant. Die van mij is vandaag vertrokken vanuit Keulen… Hij maakt een hele wereldreis voordat die word bezorgd.

  57. @Joost: Hopelijk gaat jouw levering vlotter. UPS heeft een nieuwe levering voorzien tussen 16 en 19 uur. De Smart Cover werd vanmorgen door de postbode afgeleverd. Spannende dag dus!

  58. @Ronald: Die van mij is binnen! Heerlijke iPad om mee te werken. Wel heel veel gedoe met ups die bij de verkeerde deur stond en bellen om hem toch geleverd te krijgen, maar het is het waard!

  59. @Joost: Veel plezier er mee! De mijne werd vandaag op het voorziene tijdstip geleverd en hij is ondertussen geïnstalleerd. Werkt wel een stuk aangenamer en vooral sneller dan de iPad 2.

  60. @Ronald: ik had de iPad 3 hiervoor. Jij ook veel plezier met de iPad!

  61. Ik gisteravond bij de (nieuwe) media markt in Groningen (sontweg) ipad air 2 opgehaald. Ze hadden hem die dag binne gekregen, alle modellen wel meerderen. Apple.nl bestelling toen geannuleerd :D. SMart case zwart leer vandaag per post binnen als het goed is. Ik zelf van de ipad 3 naar air 2 dus, ik vind hem heerlijk!