iPad-hoezen van Dirk, Lidl, surfzeil en fietsbanden
StudioZwenk maakt iPad-hoezen van boodschappentassen en andere bijzondere materialen. La Bicyclette is gemaakt van oude fietsbinnenbanden, Surfing Orange ontstond uit gebruikt surfzeil en voor de Little en Dirkie zijn stevige boodschappentassen van de Lidl en Dirk gebruikt. De hoezen kosten tussen de 25 en 39 euro per stuk en worden handgemaakt op een sociale werkplaats van Amsterdam.
De initiatiefnemers zijn studenten uit Amsterdam, die vonden dat de iPad wel een betere hoes kon gebruiken. Iets mafs, waarmee je gezien kan worden.
Meer info: StudioZwenk
Via: One More Thing
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
FAIL
Haha, idd.
Absoluut geen fail maar master!
Hoezo fail? Vind het wel een leuk iniatief. Wel een beetje Freitag achtig.
Supervet 😀
zOMG!!!1
Zo €25/€40 euro voor een ‘sleeve’ gemaakt van oude boodschappentassen?! Goede business.
zo Hollands… en ze zijn uiteraard voor de meesten te duur
Want t werk kost niets? Vind het voor handwerk niet duur, een gemiddelde sleeve is duurder.
Idd freitag imitatie
Leuk bedacht, niets meer als lof voor de bedenkers en de arbeiders van de sociale werkplaats die het maken!
Nu nog in het delfsblauw en we hebben dan alles gehad.
Wel leuk trouwens dit .
Getypt van mijn iPad.
Mijn iPad wort vervoerd in een bubbeltjesenvelop, pasti e precies in en ik kan er dertig verslijten voor de prijs van één gewoon hoesje.
Leuke actie… Echt zoiets waarvan je denkt: Waarom ben ik daar niet op gekomen? 🙂 Vraag me af of Dirk en Lidl hier akkoord mee gaan?
Vind ’t trouwens meer een Tagger Bags kopie 🙂 http://www.taggerbags.com/
Zal eens een albertijn hoes maken 🙂
Go wat origineel zeg…..
Dat doe je je Ipad toch niet aan !!
Moeten studenten niet leren of zo…..?
Voor een echt mooie cases, de Sena Folio.
Ga je naar http://www.ifoniq.nl/