iPhone Bumper vanaf nu beter geschikt voor accessoires

De Bumper Case voor de iPhone is na de introductie van de Verizon iPhone beter geschikt voor externe accessoires. De opening voor de dock connector is kleiner gemaakt.
Gonny van der Zwaag | iCulture.nl -

bumper iphoneHet is alweer een paar maanden geleden dat we een review publiceerden van de iPhone Bumper, het beschermhoesje dat Apple onder eigen merk op de markt bracht. Ons belangrijkste punt van kritiek, was dat de Bumper-case een te kleine opening voor de dock connector heeft, waardoor je de case steeds moet verwijderen bij gebruik van een laadkabel of dock. Inmiddels blijkt de Bumper te zijn aangepast, waardoor ze beter geschikt zijn voor externe accessoires.


Afgelopen januari bracht Apple al een vernieuwde versie van de Bumper-case uit, met aanpassingen voor de Verizon iPhone 4. Bij dat toestel zijn de volume- en muteknoppen iets verschoven, waardoor de originele Bumper niet meer goed paste. De nieuwste versie die nu in de winkel ligt, heeft een grotere opening aan de onderzijde.

Veel mensen kwamen gratis in bezit van een Bumper-case nadat Apple een oplossing moest verzinnen voor ‘antennagate’. Daarna ontstond kritiek dat de Bumper krassen op de zijkant van de iPhone veroorzaakte, als er zand en vuil achter terechtkomen. Uit een poll op onze site bleek dat de helft van de gebruikers geen problemen ondervindt, de andere helft had last van krassen, problemen met de duurzaamheid, of allebei.

De Bumper-case is in de Apple Store verkrijgbaar voor €29.

Informatie

Laatst bijgewerkt
22 februari 2011 om 15:53
Categorie
Accessoires

Reacties: 14 reacties

  1. Verwijst de link nu naar de nieuwe bumpers ?

  2. Bij mij past alles prima i.c.m. mijn vijf maanden oude bumper…

  3. Ik gebruik mijn bumper niet meer sinds ik een nieuwe 2de iPhone 4 (na reparatie) heb, mijn eerste stond vol met krassen langs de zijkant, ondanks de bumper :s. ik doe het momenteel met een lederen hoesje van sena, voor een kleine 23euris (normaal 35 eur) maar heb een zoon leuke discount code gevonden :)! En hij is nog steeds krasvrij.

  4. Kan je nou eigenlijk ook nog gratis een bumper opvragen? Niet dat ik verder problemen heb met mn iphone 4, maar ik hoorde van mensen die er ook 1 hebben met bumper dat het gratis kon, zou toch zonde zijn van die 29euro.

  5. Nee gratis bumper gaat njet meer lukken, kon tot 31 september 2010 dacht ik

  6. past (zo te zien) nog steeds niet in Apple’s eigen dock (welke ik heb..)

  7. Net terug uit HongKong..
    2 à 4 euro, meer niet!
    Daar alle soorten en maten die je hier niet zal vinden!

  8. @Martinair: Of natuurlijk gewoon vanuit nl via DealExtreme 😉

  9. Origineel geplaatst door Peter: @Martinair: Of natuurlijk gewoon vanuit nl via DealExtreme 😉

    Ja of gewoon eBay.

  10. Ben ik lekker mee. Heb ik m’n 1,5 week oude bumper uit zitten snijden en schuren omdat haast niks erop past, komt Apple er ook ineens achter.
    Maar de Zeppelin functioneert er nog steeds niet mee, en met die nieuwe bumper vast ook niet.

  11. Op eBay vind je ze vanuit Hongkong vanaf minder dan 1 euro inclusief verzendkosten.

  12. Ik heb de originele Apple bumper maar durf hem niet te gebruiken uit angst voor de in het artikel genoemde krassen. Krijg je met die bumpers van enkele euro’s uit Hongkong of Dealextreme geen krassen dan???

  13. Origineel geplaatst door Harry
    Op eBay vind je ze vanuit Hongkong vanaf minder dan 1 euro inclusief verzendkosten.

    Ja dan krijg je een Bomper thuis gestuurd…

  14. Ik gebruik de Apple bumper om een wat betere grip op het toestel te hebben, en ik heb ook wat krassen aan de zijkant gekregen. Eerlijk gezegd zit ik er niet mee… maar die te kleine opening voor de connector is inderdaad erg vervelend.

Reacties zijn gesloten voor dit artikel.