iPhone opladen in een plantenbak
Er zijn verschillende manieren om kabels op je bureau weg te werken. De Grass Charging Valet is één van de opties: zorg dat het gras in deze plantenbak hoog genoeg groeit, zodat de kabels vanzelf uit het oog worden onttrokken. Het is gelukkig wel kunstgras, zodat je geen kans op waterschade aan je gadgets hebt bij het begieten van je kantoortuintje. Geschikt voor mobiele telefoons, camera’s, mp3-spelers en alle andere rondslingerende elektronica.
De Grass Charging Valet kost $30 en is te koop via Taylor Gifts. Nog meer door planten geïnspireerde opladers voor de iPhone: een bloempot en een zonnecel-oplaadboom.
Via: RedFerret
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
al vaker een berichtje gelezen op iphoneclub over opladen aan nepplant, maar deze plantenbak is zeker de mooiste, leuk hoe je gewoon je telefoon in het gras ligtXD
Ziet er zeker leuk uit, maar ik heb zo m’n twijfels bij de prijs…
B E L A C H E L I J K
Whaha wat een ding, en de kabel die daar naartoe gaat dan om je iphone op te laden!?!
Design heeft een prijs, een geniaal ding!
Kijk dit is leuk nuttig en geeft nog wat groengevoel ook.
Mooi spul
leuk, maar je moet dus eerst naar de US vliegen om ‘m op te halen, versturen doen ze namelijk niet….
nuttig?
zouden de leerkrachten de Iphone erin zien liggen? Anders koop ik er wel eentje 😉
Leraren zien alles!
Nee, zien zeker niet. Lekker met een plantenbak in je tas naar school toe!
leuk soort van docking station dus 😉