Het kan niemand ontgaan zijn: de afgelopen dagen werd er geld ingezameld voor de 3FM-actie Serious Request. Natuurlijk willen we bij iPhoneclub ook graag een bijdrage leveren. We hebben daarvoor het volgende bedacht: voor elk jaar dat iPhoneclub bestaat doneren wij 500 euro, dus in totaal 1.500 euro! Vanavond om 20:00 uur verlaten de DJ’s het Glazen huis, maar op dat moment is de actie nog niet afgelopen. Ook de komende tijd kun je in de Serious Request nog je geld ‘stukslaan’ aan allerlei veilingobjecten. Omdat we een community zijn, vinden we het wel zo leuk om jullie erbij te betrekken en het op een ludieke manier aan te pakken. We hebben daarom het volgende bedacht: jullie bepalen op welk object uit de Serious Request-veiling we gaan bieden. Als de keuze gemaakt is, bieden wij 1.500 euro en als we het object winnen geven we het cadeau aan een willekeurige iPhoneclub-bezoeker.
Omdat het ondoenlijk wordt om alle 350 objecten langs te gaan, hebben we een selectie gemaakt van 5 stuks waarop je via onderstaande poll kunt stemmen.
Je kunt kiezen uit:
- Converse All Stars gesigneerd door de 3 DJ’s (huidig bod: €105)
- Gerard’s Living Doll Gitaar (huidig bod: €86,50)
- Bankgast bij Gerard Ekdom en Michiel Veenstra (huidig bod: €610)
- iPod 2.1 Speakerset gesigneerd door Marco Borsato (huidig bod: €230)
- Voicemail ingesproken door De Stem van Man bijt hond (huidig bod: €355)
Dit zijn de spelregels:
- Iedereen heeft tot 26 december 2009 23:59 uur de tijd om te stemmen op één van onderstaande veilingobjecten. De veilingen lopen af op 27 december 2009 of 3 januari 2010.
- Op het veilingobject dat de meeste stemmen heeft gekregen, bieden wij 1.500 euro. Om oneerlijke concurrentie op de veiling te voorkomen, maken we pas na afloop van de poll alle informatie bekend (dus ook op welk object het meest is gestemd). We doen dit, omdat anders ons bod al bij voorbaat bekend is (al sluiten we niet uit dat we het bedrag stiekem nog iets verhogen).
- Mocht er op het meestgekozen object al meer dan 1.500 euro zijn geboden, dan pakken we jullie voorkeursobject nummer 2, 3, 4 en eventueel 5.
- Als het gewonnen object bekend is, kunnen iPhoneclub-bezoekers kenbaar maken of ze het object willen hebben. Dat doen we pas op het moment dat we weten wat het geworden is, omdat bijvoorbeeld niet iedereen iets heeft aan de gesigneerde All Stars in maat 40.
- Mocht het helemaal niet lukken om een winnend bod op een van de geselecteerde veilingitems te plaatsen, dan storten we de 1.500 euro op girorekening 22744 van het Rode Kruis (maar dan hebben we ‘helaas’ niets om weg te geven)
En nu… stemmen! (de stemmen zijn niet openbaar zichtbaar)
[polldaddy poll=2426134]
En omdat ‘ie zo leuk is … Gerard Ekdom doet Cliff Richard and The Young Ones’ ‘Living Doll’
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Leuk initiatief.. ben benieuwd wat de uitkomst zal zijn.
Ipod speaker set!!!!!
sowieso de speakerset het is niet voor niks “www.iphoneclub.nl”:D
Ik zeg ‘Bankgast’, maar dan is het plaatsje op de bank natuurlijk wel voor (één van) de leden van het iPhoneclub team.
Geweldig! Echt een leuke actie. Van zowel iPhoneClub, als 3FM natuurlijk.
Ook al heb ik nu niet genoeg geld, toch een heel goed idee. Goed gedaan iphoneclub!!
iPod speakerset, gaaf!
Een heel goed idee, iPhoneclub. Natuurlijk moet de speakerset winnen, dat is het enige dat iets met iPhoneclub te maken heeft.
Fantastisch idee! Ik heb natuurlijk voor de speakerset gestemd. Past toch het beste bij dit forum hè 😉
tot dat je 25 jaar bestaat 😛
Top idee! Ik heb gestemd! Nu maar duimen.
Te gekke actie iphoneclub! Gestemd natuurlijk, nu nog even afwachten.
Is er iemand van iPhoneclub ook naar Groningen gegaan om het daar persoonlijk te geven ofniet ? Zou wel gaaf zijn als het gefilmt word door iemand anders van het forum of TV.
Even geen plaats voor negativiteit hier. Ga je gal maar ergens anders spuwen.
Haha, speakerset gesigneerd door Marco B. Geweldig
Leuk initiatief!
Heb ook een stem gedaan, maar ik kan de uitkomst al wel raden, denk ik… 😉
Nee, maar dat is ook niet per se nodig. Het geld komt ook zo wel bij de topactie terecht.
Gerard Ekdom doet Cliff Richard and The Young Ones’ ‘Living Doll’ lache^^
Daar heb je gelijk in maar zou wel leuk geweest zijn, maja hoeft niet persee inderdaad. Heb nu ook gestempt, natuurlijk op het speaker setje 😀
erg leuke actie!
Aardig initiatief. Al zag ik zelf liever dat ze die mensen daar die netjes zelf leerde haken dan ze voor veel geld daar naartoe te rijden. Zo leren ze het nooit!
Stem van man bijt hond als voicemail. Man bijt hond is 1 van de beate programma’s op tv
Echt super leuk dit:D Alleen een vraagje, moet je om te winnen lid zijn van het forum of wat moet je daarvoor doen ?
Vind die “Man Bijt Hond voicemail” toch wel het leukste 🙂
Gave actie!!
Heb zelf (natuurlijk) al het nodige gedaan aan de actie, Cola gekocht, geld gestort, shirt gekocht 😀
Ik heb mijn stem uitgebracht, maar voor de eerlijkheid van de stemming houd ik het wel voor me :p
Wel wat vroeg, niet? Nog niemand weet wat er te winnen valt. Meer details volgen als we aan stap 4 toe zijn.
Goed bezig iphoneclub!
Leuk gedaan iPhoneclub! Ik heb gestemd.
Ja inderdaad erg leuk! Goede actie 🙂 mijn stem voor de speakerset!
Geweldige actie!
En geweldig dat jullie ook aan de actie meedoen:D
Ik zal zeker gaan stemmen!!
Goeie actie!! (heb ook gestemd maar zeg niet waarop)
Super actie! Als iPhoneClub-bezoeker moet je natuurlijk een bepaald object willen, maar misschien hebben sommige het al.
Echt goed dat jullie dit doen!
Uitstekend idee, top actie!
Gestemd op de iPod speakers, past het beste bij iPhoneclub!
Waarom niet als iPhoneclub deze inderdaad bemachtigd hem vervolgens weer hier veilen en dit bedrag *ook* storten? 🙂
Geweldige actie iphoneclub!!!
Enorm leuke actie!! Ik ga voor het ipod dock, ’t blijft natuurlijk iPhoneclub hè?
Die voicemail is veel vetter. Ipod speakers kun je zo kopen.
Als trouwe volger via RSS, maar reaguurder, vind ik het een gouden initiatief!
Ondanks de iPhone-link ga ik voor de voicemail!
Offtopic: ga zo door!!!
Gestemd op de allstars, Maar speakers zijn ook leuk.
zeer goed van jullie dat jullie aan SR hebben meegedaan! Ik heb gestemd op de voicemail omdat dat iets unieks, en niet zomaar te koop.
goed bezig!
Goede actie iPhoneclub! 🙂
Bankgast ekstra weekend!
Die show houd je maar 30min vol op je relaxte vrijdagavond.
Ik wil wel dingen uit het raam mogen gooien, als ik geloot word 🙂
7.1 MILJOEN IK HERHAAL 7.1 MILJOEN !!!!!!!!
Speakerset 😀
Ik ga voor de man bijt hond voice-mail! 😀
Bankgast Ekstra Weekend, te gekke show altijd op de vrijdag avond 😉
LeukOp de speaker set gaarne
Bij deze fijne kerstdagen toegewenst. 
Die Gerard kan dat toch echt zo geweldig he 😀 helemaal top! ik heb dan ook gekozen voor de Bankgast want wie er dan ook heen mag die heeft de avond van zn leven 🙂
Mooie actie, ik heb ook gestemd… Ga zo door Gonny, JP en anderen 😉
De GIEL Mobiel? 😉
We hebben d’r serieus nog aan gedacht, maar dat was hier vast niet goed gevallen 😉
Leuk idee!
persoonlijk zou ik voor de Bankgast zijn omdat EkstraWeekend gewoon een geweldig programma is.
Maar de speakersset is natuurlijk meer iets voor deze site.
Tof initiatief! Allemaal cool en het maakt qua kado ook eigenlijk niks uit, maar ik heb toch maar voor de iPod speakerset gestemd 🙂
Fijne kerst allemaal!
Ipod speakers off course! Het is Iphone club voor iets hé!
Jammer dat het maaskantje bord niet erbij zit !
mooi initiatief van jullie, alleen gaat bij ons helpen van mensen in eigen land voor zo denk ik aan de mensen die met eten van de voedselbank moeten rond komen.
DE VOICEMAIL!!! dat zou ik des zoizo kiesen.. ook gedaan dus :p
maar NATUURLIJK de voicemail!
we kunnen bijna alles met onze iphone maar de stem van man bijt hond kunnen we niet zelf instellen =D
Goed idee!
Ik zeg: met het hele mod team naar Ekstra-Weekend 😀 Maken we er een iPhone uitzending van ^^
Ik zou zo teleurgesteld zijn in iphoneclub bezoekers als het de speakerset wordt. Doe nou is gewoon niet alsof je een fanboy bent en alleen maar aan Apple kan denken….