Het iPhone Dev Team heeft redsn0w 0.9.8b3 uitgebracht voor een tethered jailbreak van de iPhone 3GS (nieuwe bootrom), iPhone 4, 3e en 4e generatie iPod touch en de originele iPad. Alleen de iPhone 3GS met de oude bootrom kan untethered gejailbreakt worden op iOS 4.3.4. De update van redsn0w is met name bedoeld voor ontwikkelaars van jailbreaks en software voor Cydia. Andere gebruikers wordt aangeraden gebruik te maken van iOS 4.3.3 tot de eerste publieke versie van iOS 5 en de jailbreak daarvan beschikbaar zijn.

Een publieke untethered jailbreak van iOS 4.3.4 ligt dan ook niet in de lijn der verwachting. In de tussentijd kun je het beste gebruik maken van iOS 4.3.3, die op de iPhone 3GS, iPhone 4, 3e en 4e generatie iPod touch, iPad en iPad 2 te jailbreaken is met behulp van JailbreakMe.com. Op dit moment lijkt Apple iOS 4.3.3 nog steeds te signeren, waardoor je de voor jouw toestel unieke handtekening voor deze firmwareversie op kunt slaan om op een later moment nog naar iOS 4.3.3 te kunnen herstellen. Je kunt dit doen met TinyUmbrella zoals wordt beschreven in onze handleiding JailbreakMe.com voor iPhone, iPod touch en iPad. Je hebt hier geen jailbreak voor nodig. Gebruikers met een iPad 2 inclusief 3G kunnen de unieke handtekening (voorlopig) niet gebruiken om te herstellen naar iOS 4.3.3.
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Ik had dat ook met iOS 4.2.1 op m’n nieuwe iPod touch.
Een untethered 4.3.3 zit er hoogstwaarschijnlijk ook niet meer in. Ze zullen zich meer gaan richten op iOS5.
@Marcoooo: Het komt ook altijd zo dom over als mensen iemand verbeteren en zelf ook iets fout doen, in dit geval de informatieverstrekking. 😉
iOS 4.3.3 is namelijk wèl untethered te jailbreaken, kijk maar naar JailBreakMe.com en de eerste untethered iPad 2 jailbreak.
Als Apple toevallig 4.3.3 firmware niet meer signeert kan je altijd nog via iFaith the firmware wel opslaan !
iFaith is te vinden op deze pagina.
@Fl0risNL38: Firmware opslaan? Je bedoeld denk ik de SHSH opslaan.
Ook de iPhone 3GS met oude bootrom is slechts tethered met deze versie van redsn0w kan ik uit eigen ervaring melden 🙁
Werkte die untethered patch die tot 4.3.3 gebruikt werd niet meer op 4.3.4 dan (nee bedoel niet jailbreakme duh!) maar van die icOnic ofzo daar is niet over gesproken
Of zou de 3GS oude bootrom untethered via redsn0w 0.9.6rc18 moeten/kunnen?
Aanvulling … 4.3.3 was ook untethered te jbn met Redsn0w muv iPad2.
Als ik 4.3.1 heb met JB kan ik dan nog naar 4.3.3 en dan opnieuw de jailbreak uitvoeren??
Of moet ik een andere volgorde van handelingen aanhouden als ik naar 4.3.3 wil met JB?
Vraagje,
Ik heb versie 4.2.1 jailbreak op mijn ipod touch 4g.
Nu wou ik de jailbreak versie van 4.3.3 op mijn Ipod zetten, maar dit lukt me maar niet. Heb Redsnow, Snowbreeze en pwnagetool geprobeerd, maar niets lukt.
Itunes houdt blijkbaar tegen dat je naar 4.3.3 overschakelt omdat er reeds 4.3.4 is.
Enkel in Redsnow leek heel het proces normaal te verlopen, alleen dat ik achteraf nog steeds met 4.2.1 zat.
Kan dit probleem oplossen of moet ik wachten tot 5.0 uit is?
Jammer dat deze niet te untethered te jailbreaken is..
Weet iemand toevallig hoe je herstelt op je oude firmware?
@Marcoooo: die is er gewoon hoor!
is de jailbreak voor 4.3.4 er nou al? op jailbreakme.com lukt het niet en ik hebt echt nodig..
Ik krijg straks een nieuwe iphone 4
daar zal dan wel 4.3.4 of 4.3.5 inzitten
kan zeker niet down naar 4.3.3? omdat hij nog in de verpakking zit?
Rob
jep je hebt shsh niet op geslagen dan
follow me on twitter j0rdy_dk
hoe kan ik die jailbreak vinden ik moet 4.3.4 als ik jailbreakme.com doet dan kan ik het nog niet jailbreaken kan iemand mij helpen alvast bedankt
kan jij mij zeggen waar ik die jailbreak 4.3.4 kan jailbreaken @yannick:
Uhm oke heel leuk. Ahun iPhone geüpdatet naar 4.3.5 maar daar is geen jailbreakme voor? En nu ??
is redsn0w net zo snel als greenpois0n?
Ik heb net mijn ipod geüpdatet naar 4.3.5 maar daar is geen jailbreakme / redsn0w voor? En nu ?? Ik had eerst 4.3.3 Kan ik hiernaar terug. HELP!!!
Ag sommige mensen, al die simpele vragen staat allemaal op internet..
@Yannick, idd zelfde probleem gehad alleenn via tsserver terug te krijgen naar 4.2.1 maar met iPad was het weer geen probleem