Knab Bankieren is nu geoptimaliseerd voor de iPad

De bankieren-app van Knab is nu ook geoptimaliseerd voor de iPad. Je kunt nu dus dezelfde app gebruiken op iPhone en iPad. Bovendien heb je voor iDEAL-betalingen geen cardreader meer nodig.
Benjamin Kuijten -

Als je een rekening hebt lopen bij Knab en een iPad-gebruiker bent, dan is er nu goed nieuws. De standaard iOS-app van Knab is nu namelijk ook geoptimaliseerd voor het grotere scherm voor de iPad. Hierdoor kun je dezelfde functies als op je iPhone nu ook gebruiken op de iPad. De app is zelfs te gebruiken naast een andere iOS-app dankzij de ondersteuning voor Split View. Bovendien is voor iDEAL-betalingen die je via de app doet het gebruik van de cardreader niet meer nodig.

Knab op de iPad met Split View.

Knab Bankieren voor iPad met Split View

De Knab-app voor de iPhone is de laatste tijd grondig vernieuwd, onder andere met de toevoeging van Touch ID. Naast de iPhone-app was er ook een aparte iPad-variant onder de naam Knab HD, maar die was behoorlijk verouderd. De iPhone-app is daardoor verder uitgebreid, waardoor deze nu universeel is en ook op de iPad werkt. Dat betekent dat je de oude Knab HD-app (die ook niet meer in de App Store staat) van je iPad af kunt gooien en de universele app kunt gebruiken.

Dat betekent dat je op de iPad nu van alle functies in de Knab-app gebruik kunt maken, waaronder dus inloggen met Touch ID. Je bekijkt zo eenvoudig het overzicht van al je rekeningen, inkomsten en uitgaven. Het handige van de iPad-app is dat deze werkt met Split View. Dat betekent dat je de iPad-app kunt gebruiken naast bijvoorbeeld Safari, iMessage of de Mail-app.

Knab op de iPad.

Verder geldt voor de iOS-app dat je bij iDEAL-betalingen geen cardreader meer nodig hebt. Dit komt vooral van pas bij het doen van aankopen via webshops of het overmaken van geld via bijvoorbeeld een betaalverzoek van een vriend of vriendin. Bij beide overschrijvingen wordt vaak gebruikgemaakt van iDEAL, zodat het geld direct overgemaakt wordt. Je kunt dit als Knab-klant nu dus ook direct doen, zonder tussenkomst van een aparte kaartlezer.

Bekijk ook

Split View op de iPad

Split View op de iPad: zo werkt de split screen weergave

Je kunt op de iPad twee apps tegelijk gebruiken dankzij Split View. Hoe werkt dit precies en op welke iPads is dit beschikbaar? In deze tip lees je er alles over.

Reacties: 3 reacties

  1. Knab is vijf jaar geleden begonnen als de “bank van morgen”. Destijds liepen ze mijlenver voor op andere banken, maar van alle kanten worden ze ingehaald. Het nieuws dat oprichter en visionair Rene Frijters Knab per mei zal verlaten is tragisch, waardoor ik voorzie dat er geen vernieuwing meer zal plaatsvinden. Nog even wachten tot Bunq een volledig dienstenpakket aanbiedt, en dan stap ik over.

  2. De app van ING heeft dergelijke mogelijkheden al lang, plus ‘overnemen’ door de app van een iDeal betaling van je Mac, als je daar aan het webshoppen bent, via een snelle scan, zodat je toch heel snel met de app betalen kunt. En via whatsapp naar je vrienden versturen van (deel) betaalverzoeken. Heeft Knab dat al?

  3. Maar overstappen is lastig, want de site ligt er nu al zeker een half uur uit. Hopelijk lukt het nog om mijn geld zo snel mogelijk naar ing over te zetten en dan weg bij knab: de bank met mooie ideeen maar zonder daden.