Knutseltip: maak een iPhone-autohouder van Lego

Een bezoeker van EverythingiCafe maakte van Lego een houder voor het dashboard van zijn Subaru Legacy.
Gonny van der Zwaag | iCulture.nl -

lego iphonehouder
Waarom een autohouder voor je iPhone kopen als je er ook eentje zelf kunt maken, van materiaal dat je gewoon in huis hebt liggen? Met oude Lego-blokjes maak je deze stevig vastzittende houder.


Een bezoeker van Everything iCafe maakte van Lego een houder voor het dashboard van zijn Subaru Legacy. Afgelopen weekend bedacht ‘ie het en ging met Legoblokken uit zijn kindertijd aan de slag. Het werkte beter dan gedacht en je kunt de iPhone zelfs op twee manieren plaatsen: staand en liggend. Tijdens het rijden wiebelt de iPhone niet en je kunt ook gewoon dingen op het scherm aantikken.

Via: Everything iCafe

Lego iPhone autohouder

Informatie

Laatst bijgewerkt
2 maart 2009 om 14:35
Categorie
Accessoires

Reacties: 14 reacties

  1. Ja…

    Leuk ๐Ÿ˜›

  2. Grappig, maar erg lelijk.

    P.S: Hij heeft 2 versies gemaakt, eentje om je iphone verticaal in te doen, en eentje horizontaal. Dus echt praktisch is het ook weer niet.

  3. -.-”

  4. Ik heb gewoon een autohouder bij dealextreme gekocht, slechts $5,25 inclusief verzendkosten! Prima ding, hardstikke stevig!

  5. heb ik ooit ook eens gedaan voor me iPod touch, toen heb ik een gewoon dock gemaakt.

    Maar ja nu heb ik boxen waarbij ik me iPhone er in kan zetten. Ik moet het wel nog aanpassen want als ik wordt gebeld zoemen de boxen nog wel.

  6. komkommertijd??

  7. Origineel geplaatst door Herbie
    komkommertijd??

    nee, gewoon sluikreclame voor legoland ๐Ÿ™‚

  8. Origineel geplaatst door W.D
    Ik heb gewoon een autohouder bij dealextreme gekocht, slechts $5,25 inclusief verzendkosten! Prima ding, hardstikke stevig!

    ben aan het speuren op dealextreme, kan je me zeggen welk model je hebt ?

    edit: heb hem al gevonden ๐Ÿ™‚

  9. Hmm, ik moet ook maar eens een lego dock voor me bureau maken! ๐Ÿ˜€

  10. Hahaha. Leuk. Ik heb nu een dock van lego gemaakt, maar bij het typen kom ik zo slecht bij de backspace:(

  11. Funny! Vind het best leuk dat er vaak zo’n leuke Doe-het-zelf tips op de site komen!

  12. Ik heb de 11689.
    Werkt echt goed!

  13. Origineel geplaatst door TOSHKE
    edit: heb hem al gevonden

    Link? Of mag dat niet, mods? ๐Ÿ˜‰

  14. gewoon heel origineel dit, ook maar eens proberen ๐Ÿ˜€

Reacties zijn gesloten voor dit artikel.