Een aantal gevarieerde iPhone-nieuwtjes op een rijtje. Met GIMP TV kun je televisieprogramma’s op je iPhone kijken, de iPhone Widget Gallery is bedoeld om allerlei kleine webapplicaties (widgets) op je iPhone te bekijken en met de Black Night iPhone levert het Britse bedrijf Goldstriker alweer de zoveelste iPhone-bling.
Tv-kijken met GIMP
GIMP TV voor de iPhone heeft niets te maken met de open source fotosoftware The Gimp, maar alles met het bekijken van video’s. Je hebt de keuze uit “populaire series” waar wij nog nooit van hadden gehoord, zoals Beyond Pavement, Fuel Time, Storytime en Digital Production BuZZ. De video’s zijn te bekijken via de link mobile.gimp.tv in je Safari-browser.
iPhone Widget Gallery
Widgets zijn kleine programma’s die bepaalde functionaliteit leveren, zoals een weersverwachting, een klok of een valutarekenhulp. Op de desktop worden ze al veel gebruikt, maar voor mobiele telefoons zijn ze (juist door het kleine formaat) ook heel geschikt. WidgetBox heeft nu 16 widgets beschikbaar voor de iPhone, die je kunt bekijken door in de Safari-browser naar iphone.widgetbox.com te gaan.
Er is ook een tutorial beschikbaar voor het zelf maken van geschikte widgets.
Black Night iPhone
Goldstriker, maker van luxe uitgevoerde iPhone-modellen, biedt een nieuw model aan: de iPhone Black Night. De 16GB iPhone is voorzien van 24 karaats gouden rand rondom het scherm. De achterzijde is gemaakt van verf die wordt gebruikt voor de Diamond Black Metallic Range van Bentley. Geen echte diamanten dus, maar wel de juiste glans en glitters. Achterop is het Apple-logo natuurlijk uitgevoerd in goud. Goldstriker werkt nog aan meer modellen, bijvoorbeeld een witte Lamborghini en een gouden Jaguar. De Black Night iPhone kost €875.
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Oei… een witte iphone zou heeeeeel dik zijn!!
@Zandmachine: uhm wit dan hoop ik en niet dikker 😛
Ze hadden em eigenlijk helemaal wit moeten doen vind ik…Is niet alleen strak, maar ook echt Apple, en ze hadden er daarna nog een moeten uitbriengen die helemaal zwart is, dus ook achterkant enzo….
Apple is het wit al een tijdje aan het verlaten kijk maar naar de iMac en dit jaar gaan de macbooks er ook aan geloven want die krijgen ook een metalen jasje.
nah ik vind de gepimpte van Croiman een stuk mooier! (en waarschijnlijk ook goedkoper…) ik heb er nog geen gezien die Croimans oplichtende appeltje gebruikt.
wat aandacht voor deze fantastische mod waarvan de “making of” geheel binnen het forum van deze site is geschied zou ik een stuk meer waardwren dan weer een suffe gouden foon!
just my 2 cents…
@sjowol: Daar wordt op de achtergrond hard aan gewerkt hoor, maak je maar niet druk 😉 Maar we willen die casemod wel de juiste aandacht geven die het verdient en niet even snel een artikel in elkaar flansen (wat we overigens nooit doen, voor alle duidelijkheid). Croiman is daarvan ook op de hoogte.
cool, ik zit er alleen al zo lang op te wachtten, en dat ding is zoo ongeloveloos cool
maar bij deze excuses dan, en kep up the good work! 🙂
Ik wil ook een lichtgevend appeltje 😀 .