Apple brengt vierde beta van macOS Sierra 10.12.6 uit
Hoewel ontwikkelaars al druk bezig zijn met het testen van macOS High Sierra 10.13, is er ook nog een andere versie in ontwikkeling. Apple test namelijk ook nog macOS Sierra 10.12.6 en vanavond heeft Apple daarvan de vierde beta beschikbaar gesteld. In macOS Sierra 10.12.6 hoef je echter niet te rekenen op spannende nieuwe functies.
Update 20-06-2017: De vierde beta van macOS Sierra 10.12.6 is ook beschikbaar voor publieke testers.
macOS Sierra 10.12.6 beta 4
Mac-gebruikers kunnen hun MacBook, iMac en andere computers binnenkort bijwerken naar macOS Sierra 10.12.6. Net als voor iOS heeft Apple voor macOS een nieuwe versie met bugfixes in het vooruitzicht. macOS Sierra 10.12.6 is al een paar weken als beta beschikbaar, maar vanavond heeft Apple de vierde testversie vrijgegeven. Wat voor iOS geldt, geldt ook voor macOS: terwijl macOS High Sierra 10.13 al in zicht komt, blijft Apple met updates voor macOS Sierra komen. macOS Sierra 10.12.6 is dus zo’n update, waardoor je nog op enkele bugfixes en prestatieverbeteringen kunt rekenen. Nieuwe functies verschijnen alleen in macOS High Sierra 10.13.
Ontwikkelaars met een Mac kunnen de vierde beta van macOS Sierra 10.12.6 nu alvast downloaden. Publieke testers kunnen daarna ook snel aan de slag met deze nieuwe beta. De changelog is alleen beschikbaar voor geregistreerde ontwikkelaars en kunnen wij om die reden hier niet integraal plaatsen of beschikbaar maken.
Het kan nu niet heel lang meer duren voordat macOS Sierra 10.12.6 voor iedereen beschikbaar komt. We zijn al aanbeland bij de vierde beta, dus mogelijk komt macOs Sierra 10.12.6 binnenkort voor iedereen beschikbaar. Waarschijnlijk is dit slechts een kwestie van een paar weken. Binnenkort verschijnt ook nog de tweede beta van macOS High Sierra, de aankomende najaarsupdate die wel nieuwe functies bevat.
- 2017 - 20 juni: De publieke versie van macOS Sierra 10.12.6 beta 4 is ook beschikbaar.
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Het laatste nieuws over Apple van iCulture
- Apple brengt eerste beta van macOS Sequoia 15.4 uit (21-02)
- Praat mee: wat vind jij van Apple's nieuwe iPhone 16e? (19-02)
- Hij is er bijna! Dit is de verwachte MacBook Air M4 release (17-02)
- Apple biedt nu ook refurbished Macs met M4-chip aan (en dat scheelt flink) (13-02)
- Apple laat je vanaf nu ook de M4 Macs zelf repareren (06-02)
Reacties: 1 reacties