Office 365, de nieuwe dienst van Microsoft, zal ook beschikbaar zijn op de iPad en de iPhone. Microsoft heeft vandaag aangekondigd dat ze volgend jaar met een online dienst komen, waarin onder meer Office en Exchange zitten. Deze zogenaamde clouddienst is het best te vergelijken met de diensten die Google aanbiedt met Google Apps; dat pakket voor bedrijven bevat onder meer GMail, Google Calendar en Google Docs. Het bètaprogramma van Office 365 is vandaag gestart bij een grote groep daarvoor geselecteerde bedrijven.
De verschillende onderdelen van de nieuwe dienst zullen niet alleen beschikbaar zijn via software op een computer, maar ook in een browser via webapplicaties. Volgens Business Insider zullen de diensten hierdoor ook werken op de iPhone of iPad. Net zoals nu al het geval is met Google Docs.
Volgens Microsoft werkt de online versie van Office op dezelfde manier als de desktopsoftware die het bedrijf maakt voor Windows en OS X. Via de webapplicatie beschik je waarschijnlijk niet over de volledige functionaliteit van de desktopversie van Office, al ziet het er op de screenshots redelijk uitgebreid uit. Plannen om een iPad-applicatie van Office te maken heeft Microsoft zover bekend niet.
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Microsoft
Microsoft is, naast Apple en Google, een van de grootste techbedrijven ter wereld. Microsoft is vooral bekend van de Windows-pc's, maar ook van Office, de Internet Explorer- en Edge-browsers, Xbox en meer. Lees alles over Microsoft op je iPhone, iPad en Mac gebruiken. Microsoft heeft meerdere apps en diensten die voor Apple-gebruikers interessant zijn, zoals Office en Outlook. Hier zie je alles op een rijtje.

- Microsoft voor Apple-gebruikers
- Microsoft Office op iPhone en iPad
- Wanneer moet je betalen voor Office op de iPad?
- Office op de iPhone installeren
- Office op de iPad installeren
- Microsoft Office op je Mac gebruiken
- Windows op je Mac draaien: dit zijn de mogelijkheden
- iCloud voor Windows gebruiken
- Boot Camp: Windows op Mac
- WhatsApp voor Windows: zo werkt het
- Overstappen van Windows naar Mac
“Office 365, de nieuwe dienst van Microsoft, zal ook beschikbaar zijn op de iPad en de iPhone.”
“Plannen om een iPad-applicatie van Office te maken heeft Microsoft zover bekend niet.”
Sja…
Webgebaseerd heb je dan toch geen app nodig @T.
Online dienst / native App
Sja…
Nee bedankt….oook hier stoppen ze die stomme ribbon in….
Off topic
volgens mij begrijpt MS het niet. Schermen worden breeder. dan gaan ze bovenin de knoppenbalk hoger maken. Da’s dus niet handig. Juist naast je documenten heb je meer ruimte…
Jeeeeej…
Als dit waar is dan schaf ik mij per direct een iPad aan. Het is wel te hopen dat Offfice zich dan als een echte Windowsapplicatie gedraagt, anders wordt het weer ergernis.
met docs to go premium kun je al lang werken in office op je ipad en opslaan en bewerken met powerpoint, word en excel, dus PvdG, koop maar snel die ipad
@Petervandegroep: LOL office gedraagt zich op windows al niet eens als een windows applicatie hoe kun je dat dan wel van een webapp verwachten? Office op windows heeft al een compleet andere gebruikersinterface dan alle anbdere windows programma’s
i have hair salon , and i need a programm ,which i can use the agenda as i could book for deferent persoal clints .
is this program or any othere that i could use ?
please inform me if you know
thank you
@pino:
Yes, lol.
Kun je met ‘docs to go’ uit Powerpoint ook presenteren vanaf de iPad (de omschrijving zegt alleen ‘bewerken’…)
@Arno:
office op de mac is als vloeken in een kerk
Je vergeet dat er office voor de Mac was voordat er office voor windows was. En dat office voor de mac wel goed bruikbaar is (maar dat is slechts een mening).
@Remco: Voordat je domme dingen zegt moet je eerst de feiten kennen. Apple en Microsoft zijn beide opgekomen eind jaren ’70
Office een product van Microsoft, daarentegen is pas begin 90 ontwikkeld en niet voor de Mac.
(en jou mening interesseert me echt niet)
@okidoki
Wikipedia:
“Microsoft Office verscheen aanvankelijk in 1989 voor de Macintosh-computer, maar werd een jaar later in 1990 aangevuld door een versie voor Windows. Sindsdien bestaat het softwarepakket uit een brede samenstelling van programma’s.”
@okidoki
MS Word was er al in 1983 .In 1985 was het bruikbaar voor de Mac dus nog voordat Windows het licht zag.
Misschien moeten jullie wat andere bronnen dan wikipedia raadplegen
@okidoki
Tuurlijk, jij bent vast een betrouwbaardere bron. Misschien heb je gewoon ongelijk. Het is maar een idee hoor.
Meiden, hou eens op. Dat wikipedia gedeelte klopt overigens.
Ik hoop echt dat men snel googledocs gaat ondersteunen op de iPad, kan het nu wel bekijken maar bewerken is een hel!
Wat gaat ie kosten dan? 1,65 ?
Zo, dus MS laat eindelijk eens ActiveX links liggen. Of gaat dit over een Native app?
Ja hoor, je kunt ook presentaties maken (dus niet alleen bestaande presentaties bewerken) en ze ook als presentatie laten zien op je iPad. Gek genoeg kun je die presentatie niet via een beamer tonen en dat is dan wel weer jammer. Je hebt overigens wel de premium (= ‘dure’) versie nodig, maar ik vind het de aanschaf meer dan waard.
Ik hou het bij Apple’s Pages en Keynote. Werkt prima! 😉
@Roel: je zou eens naar office2hd kunnen kijken als app