‘Nieuw lek in iOS laat niet-verwijderbare berichten sturen’
Door een lek in iOS is het mogelijk om pushnotificaties naar iPhones te sturen die niet verwijderd kunnen worden. Dat zegt de Zweedse ontwikkelaar Roman Bilderberg tegen de Zweedse website Techworld. Volgens de ontwikkelaar zou Apple ‘geen interesse’ in het lek hebben getoond nadat hij het bedrijf erover had ingelicht. Ook claimt hij andere fouten te kunnen veroorzaken.
Bilderberg verklaart tegenover Techworld dat hij per ongeluk een berichtje naar zijn iPhone stuurde die hij niet kon verwijderen. Zo zou hij de kwetsbaarheid toevallig hebben ontdekt. Ook zou hij een simkaartfout kunnen veroorzaken waardoor gebruikers hun iPhone moeten herstarten. Verder zou hij bij apps pushnotificaties kunnen laten verschijnen en verdwijnen, zo stelt hij.
Vooralsnog is het niet duidelijk of de beweringen van de Zweedse ontwikkelaar kloppen. Tweakers.net, die het nieuws ontdekte, heeft naar eigen zeggen op diverse manieren contact gezocht met de ontwikkelaar, maar een reactie bleef tot nog toe uit. Ook is er geen hard bewijs in de vorm van een video of iets soortgelijks die zijn beweringen kan staven.
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Snap niet dat dit geplaatst wordt. Elke gek kan dit wel zeggen. Er is misschien een reden waarom de ontwikkelaar nu niks meer laat horen.
Vaag bericht dit , die Zweed vond het denk ik leuk om een beetje angst aan te jagen bij Apple gebruikers aangezien er geen bewijs is
Precies mijn gedachten.
Gewoon interessantdoenerij, inderdaad zonder enige nieuwswaarde!
Het klopt wel dat iOS 7 veel bugs heeft en vooral op de 64-bit hardware.
Het is onbegrijpelijk waarom dit zo is, in principe hebben ze toch niet zo enorm veel veranderd dat zelfs de 32-bit versie bugs heeft.
Dat terzijde, dit is wel zorgelijk want het kan ervoor zorgen dat je gebombardeerd wordt met notificaties die niet verwijderd kunnen worden.
Hopelijk fixt Apple dit probleem wel, en snel.
Apple begint het nieuwe Microsoft te worden.
Ze hebben zoveel klanten, dat bugs oplossen geen prioriteit meer heeft, zeker niet als maar 1 iemand of een kleine groep mensen er last van heeft.
Als er genoeg mensen hinder van ondervinden, dan gaan ze wel eens kijken, en helaas is het al vaak genoeg gebleken dat ze het soms ongelofelijk lang over doen om het op te lossen en de andere keer weer snel.
iOS7 is onder de motorkap behoorlijk aangepast. Met name de aanpassing van het multitasken hakt er flink in. Helaas betekent dit dat het OS niet meer zo vloeiend loopt en wat bugs bevat. Ik hoop dat dit snel wordt opgelost.
Ik krijg een bericht met foto’s van kennis. Vanaf dat moment heb ik het zelfde bericht tot nu ca 50 Keer ontvangen.
En wat wij ook doen het blijft maar doorgaan.
Ik word er gek van
Contact verwijderd
Contact blokkeert
Mms uit
Herlaad an uit bla bla bla
Help!!!!!
Jailbraek op de iPhone? Komen de berichten via iMessage?