In juli bracht Apple nog twee nieuwe reclames voor de iPhone 4 uit. De twee maakten deel uit van een langere reeks met als slogan ‘if you don’t have an iPhone’. Hierin werd duidelijk gemaakt wat je allemaal moet missen wanneer je niet een iPhone als mobiel toestel hebt. Twee nieuwe reclames in deze reeks zetten de trend voort: de eerste legt uit wat je allemaal moet missen zonder iPod en iTunes Store op je telefoon, terwijl de tweede een wereld zonder App Store schetst.
https://www.youtube.com/watch?v=Udl6rP5shs0
https://www.youtube.com/watch?v=8gpUG3vxhfA
Geïnteresseerd in eerdere Apple-reclames? Deze vind je op Apple’s Youtube-kanaal.
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
valt me nu pas op hoe slim apple die commercials monteert. net alsof er totaal geen laad-tijd is, gewoon klikken en instant app geopend
jepp, sequences shortened staat er ook als laatst.
@cryptapix: Dat is redelijk standaard hoor. Als je lange wachtmomenten niet uit filmpjes haalt dan ben je een behoorlijke amateur op videobewerkingsgebied.
Als je goed oplet is de vinger die knopjes drukt ook telkens hetzelfde.
Ja dat viel mij ook al op, zo snel zullen de toestellen pas in 2022 zijn. Misleidende reclame? Iets voor de reclame commissie? 🙂
Op het eind staat er ook; Apps from App Store. Sequences shortened.
daarom staat er op het einde ook “sequences shortened” == beelden ingekort, oftwel, apple verwijderd bijvoorbeeld beelden van een app die er lang over doet om op te starten. of laat in de mail, itunes of app store-app uitsluiten het beeld zien van na een succesfolle download, en dus niet het downloaden van de content zelf, want dan zou de ad erg lang worden
Lijkt net of die hand waar de iPhone in zit een dock is. Hij beweegt van geen kanten of iemand moet zijn hand wel gruwelijk stil houden. Maar wel leuke reclame alleen als je andere reclames gezien hebt is er niks spannends meer aan.
Wat een strontsaaie commercials weer zeg.
Is het nou zoveel moeite voor Apple om eens een conceptgedachte in hun ads te doen, in plaats van een opsomming van wat-ie allemaal kan?
Omdat het Apple is, is iedereen vol bewondering. Stel je eens voor dat Ariel eenzelfde commercial maakte over hun product.
Wasverzachter met AppStore?
Waarom zijn er nooit Nederlandse versies van deze reclames te zien geweest?
huh? zijn dit geen re uploads? deze 2 ken ik allang?