Outlook voor iOS laat je snel een Skype-gesprek starten

Microsoft Outlook werkt nu beter samen met Skype. Dankzij de nieuwste update kun je direct vanuit Outlook een Skype-gesprek beginnen, bijvoorbeeld over een geplande vergadering. Ook kun je straks gratis videobellen met meerdere mensen in Skype voor iOS.
Benjamin Kuijten -

Microsoft Outlook voor iOS is bijgewerkt met een handige nieuwe functie. Dankzij de nieuwste update is het mogelijk geworden om direct vanuit een afspraak een Skype-gesprek te starten. Ook handig: op iOS is het binnenkort mogelijk om gratis te videobellen met grotere groepen in de Skype-app.

Skype-gesprek starten vanuit Outlook

Skype-koppeling in Microsoft Outlook.Versie 2.1.3 van de mail- en agenda-app Microsoft Outlook voegt een handige functie toe voor mensen die vaak gebruikmaken van Skype-gesprekken. Bij het aanmaken van een gebeurtenis in de agenda, kun je nu de schakelaar omzetten om direct vanuit de afspraak een Skype-gesprek te starten. Door mensen uit te nodigen voor de afspraak, kunnen ook zij deelnemen aan het Skype-gesprek. Handig als je een vergadering gepland hebt bijvoorbeeld. Wel is het nodig om de Skype-app geïnstalleerd te hebben.

Tik je in de afspraak op Deelnemen, dan word je automatisch in een groepsgesprek geplaatst. Dit gesprek krijgt dezelfde naam als de afspraak waaraan het gekoppeld is, waardoor je meteen weet waar het gesprek bij hoort. Ook nieuw in de update is de 3-dagenweergave. Door deze te openen, zie je overzichtelijker wat er de komende dagen allemaal gepland staat.

Er is ook nog ander nieuws voor Skype-gebruikers, want het is binnenkort mogelijk om op de iPhone en iPad gratis te videobellen voor groepen. De optie is al lang beschikbaar voor onder andere de desktop, maar binnenkort moet de functie ook naar iOS komen. Wanneer de functie precies komt is nog niet bekend, maar je kunt je nu alvast wel aanmelden via de speciale pagina van Skype.

Informatie

Laatst bijgewerkt
13 januari 2016 om 8:57
Onderwerpen
,
Categorie
Apps

Reacties: 6 reacties

  1. Leuk dat ze Outlook steeds nieuwe features geven, maar zelf zal ik niet zo snel overstappen naar deze app.
    Het scherm waarin je daadwerkelijk de email leest is voor mij te klein; de balk onderin met de reply/forward knop is te groot en de informatie aan de bovenkant van het scherm is te uitgebreid om een email fijn te kunnen lezen. Zelfs op een iPhone 6 Plus.

  2. @Tymen: eens! En Skype gebruik ik eigenlijk nooit

  3. Mooie app – met voor mij één groot vraagteken… De spellcheck doet het niet, of beter gezegd de underline bij een verkeerd geschreven woord doet het niet.
    Naast verzenden van mail toch wel een belangrijke functie in een mail app.
    Verder prima, kwestie van smaak denk ik.

  4. Als Skype nu ook op iOS en Android als vervanger van Lync kan werken is dit een hele mooie integratie met Outlook. Dat gaat hoe dan ook in 2016 gebeuren zoals Microsoft heeft aangegeven.

  5. Het werkt gek genoeg niet met Skype for Business, alleen met de ‘gewone’ Skype. Dat lijkt me een redelijke misser voor alle zakelijke gebruikers. Hoe dan ook is het verschil tussen Skype en Skype for Business onduidelijk en slecht uit te leggen, terwijl Lync een begrip is.

  6. @Otto: Skype for Business is de nieuwe naam voor Lync. Niets meer, niets minder.