De Amerikaanse smartphonefabrikant Palm heeft een verlies van $841.000 tussen juni en augustus gerapporteerd. Vorig jaar werd in ezelfde maanden nog een winst van $16,5 miljoen gemaakt. Volgens analisten komt het door de toegenomen concurrentie van Apple en andere makers van high-end telefoons.
Palm waarschuwde op 19 september al dat er verlies zou worden gemaakt. Het is het eerste kwartaal waarin Palm resultaten naar buiten bracht nadat een kwart van de aandelen aan Elevation Partners waren verkocht. Toch blijft CEO Ed Colligan enthousiast: naarmate de transactie verder wordt afgerond lukt het Palm om de groei in de toekomst voort te zetten. Dream on, Palm.
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Palm wijt het verlies ook aan de hoge ontwikkelingskosten voor de Foleo en de annulering hiervan. Al lijkt mij dat een hoog bedrag.
Ik ben recent overgestapt van Treo naar iPhone en begrijp dat Palm hier last van heeft. Palm heeft echter een aantal jaren geleden al de boot gemist toen ze bleven doorgaan met hun verouderde OS. Het uitbrengen van de Treo met Windows Mobile was al een teken van de teloorgang.