Pano, de iPhone-applicatie waarmee je panoramafoto’s kunt maken, heeft een upgrade gekregen naar versie 3. Toen de applicatie net gelanceerd werd kon je er maximaal 4 foto’s mee maken, bij eerste update werd dat 6 foto’s en nu wordt een reuzensprong gemaakt naar maar liefst 16 foto’s. Op die manier kun je eindelijk een panoramafoto van 360 graden rondom maken.
De ontwikkelaars van Debacle hebben ook een manier bedacht om te zorgen dat je de serie foto’s foutloos kunt schieten, zelfs wanneer je tijdens het maken van de 16 foto’s wordt lastiggevallen door een telefoontje. Deblacle organiseert een wedstrijd onder de naam I Love Pano! Je kunt er een reservebatterij voor je iPhone, Gelaskin-stickers, een Gorillapod Go-Go driepoot of een Flickr Pro-account mee winnen. Je kunt je panoramafoto toevoegen aan de Flickr-groep I Love Pano om mee te dingen. Iedereen mag maar één keer meedoen en je mag je foto’s niet manipuleren.
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
meteen maar is aangeschaft, en het werkt perfect! 😛
maar kun je die 360 graden foto’s die je daarmee kunt maken ook bekijken op je pc of heb je daar een apart programma voor nodig?
anders zou je bijvoorbeeld van je hotelkamer op vakantie (ik noem maar een zijstraat) een 360 graden foto kunnen maken en opsturen (mailen of iets dergelijks) naar iemand die je dat wilt laten zien en die kan dat dan gewoon op zijn pc bekijken zonder al te veel gedoe.
@lammetje:
Het wordt als een gewone foto opgeslagen dus kan e het gewoon doormailen of (binnekort)MMSen
Nice 😉 360* draaien. Zeer leuk…
Nadat je de foto’s hebt genomen kun je deze bewerken met b.v. panorama factory. Dit programma naait de foto’s aan elkaar en maakt daar een quicktime movie van die je vervolgens op je iphone en pc kunt bewonderen.
Ik had ‘m al een tijdje.. maar dit is wel een TOP update!
Hoe zat het met de output resolutie?
Ik meen mij te herinneren dat er een panorama programma is die maar een kleine output resolutie kan saven…
Als je ze in portrait mode maakt, heb je toch best een hoge height lijkt me.
Ik vind het een goed programma, alleen de resolutie is niet erg hoog en ik zou graag de keuze willen hebben met hoeveel foto’s ik een panorama wil maken; nu zit ik weer vast aan 16 foto’s; beetje onhandig.
Gebruik zelf nog “panorama” maar alleen veranderd het perspectief nogal veel als je van dichtbij foto’s maakt, daardoor krijg je nooit een echt goede foto helaas
Nee hoor! Je kunt gewoon, na het gewenste aantal foto’s, op het tandwieltje klikken en “Make my panorama now!” kiezen…
kan je gratis updaten van versie 2 naar 3 ?
Bij mij was de update gewoon gratis
Ik heb een mooie 360 gemaakt, alleen nadat Pano er een panorama van gemaakt had, wordt de foto opgeslagen in je fotoalbum; maar dan wel sterk gecomprimeerd! Er blijft haast niets van over, doe ik hier iets niet goed?