De app van de bioscoopketen Pathé (link) is helemaal vernieuwd. Het design is compleet op de schop gegaan en de app biedt daarnaast nog enkele nieuwe functies. Door de komst van het nieuwe design is de app eindelijk ook geoptimaliseerd voor de grotere schermen van de iPhone 6(s) en iPhone 6(s) Plus.
Nieuw design Pathé-app
De grootste vernieuwing zit hem in het compleet vernieuwde uiterlijk van de app. In plaats van grote tegels in een beginscherm, is nu gekozen voor de meer gebruikelijke indeling met een menubalk. De verdeling Home, Films, Tijden en Mijn Tickets brengen je naar alle onderdelen in de app en via de Meer-knop spring je direct naar je Pathé-account en haal je je Unlimited-kaart tevoorschijn. De Home-pagina is nu bijvoorbeeld aangevuld met Pathé Nieuws, een nieuwssectie met de nieuwste trailers en andere acties.
Het nieuwe filmoverzicht laat je snel een trailer van de desbetreffende film bekijken. Vanaf die pagina bestel je ook direct je tickets, maar je favoriete bioscoop wordt niet meteen geselecteerd. Je favoriete bioscopen vind je wel direct terug in het onderdeel Tijden. Hier zie je direct welke films er vandaag allemaal draaien in jouw gekozen bioscopen en je kunt op deze plek ook snel een andere dag selecteren. Heb je nog geen Mijn Pathé-account, dan kun je deze ook direct aanmaken via de app.
Verder is het in de nieuwe versie mogelijk om verwachte films toe te voegen aan je Watchlist die je vervolgens weer terugvindt bij jouw eigen account. Door een film toe te voegen aan je Watchlist, krijg je vanzelf een update zodra de ticketverkoop start. Een versie voor de Apple Watch is helaas niet beschikbaar, terwijl de bioscoopketen onlangs wel een app voor de Samsung Gear-horloges uitgebracht heeft. Wil je toch je bioscoopgegevens op je Apple Watch zetten, dan kun je daar de onofficiële app Unlimited Fans voor gebruiken.
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Het laatste nieuws over Apple van iCulture
- Waarom je geen Apple Intelligence kan gebruiken in WhatsApp en Instagram (en andere apps) (17-04)
- AI gebruiken met de iPhone 3GS? Met deze app lukt het (11-04)
- WhatsApp verbetert oproepen op drie manieren: dit is nieuw (10-04)
- Eindelijk: 'Meta werkt aan Instagram-app voor iPad' (09-04)
- Apple brengt nieuwe Mac- en Vision Pro-app uit: dit kun je met de Immersive Video Utility (08-04)
De dichtstbijzijnde Pathé is een uur rijden. Of komtie met de app dichterbij ? 😉
@Michel: Ik kan je wel een keertje brengen hoor 😉
Kan er iemand met zekerheid zeggen welk bureau er achter de ontwikkeling van deze app zit? Vorige keer was het Supersteil/TamTam als ik mij niet vergis. Benieuwd of het dezelfde partij is nu.
@Sander: Volgens deze tweet zou het Move4Mobile kunnen zijn.
Jammer is wel dat je nu niet meer gemakkelijker van dag tot dag kan switchen in het overzicht. Voorheen kon je met 1 tik naar de dinsdag, woensdag, donderdag, etc. Nu moet dat via een drop down menu met daaronder weer een knop voor de keuze van de dag. Meer handelingen voor dezelfde actie dus wat altijd jammer is bij een update.
Je kunt toch je kaartje in je Wallet stoppen en dan met je Watch oproepen of is dat wat er weg is met de nieuwe app?
Matthijs Klaver heeft het design gemaakt. Egeniq heeft de app gerealiseerd.
Komt binnenkort nog een case-study op onze site.
Volgens de FAQ kan dat nog steeds!
@Michel: Daar heb je de Pathé Thuis app voor 🙂