Een van de grote voordelen van een jailbreak, is de mogelijkheid om tweaks te installeren die iOS op bepaalde facetten veranderen en verbeteren. Dit zie je bij bijvoorbeeld SBSettings, die een aantal systeemknoppen toevoegt om bepaalde handelingen makkelijker te maken. Nog zo’n tweak is is Pull To Dismiss, waarmee het mogelijk wordt je virtuele toetsenbord te verbergen door over het scherm te vegen.
Pull To Dismiss werkt zoals je het zou verwachten: bevindt er zich een virtueel toetsenbord op het scherm, dan kun je deze laten verdwijnen door hem naar beneden te vegen op je scherm. In sommige situaties is dit al mogelijk door op bijvoorbeeld het tekstveld te tappen.
Pull To Dismiss is ontwikkeld door Ryan Petrich, die eerder ook al verantwoordelijk was voor bijvoorbeeld Activator en RetinaPad. Aangezien de tweak slechts een enkele functie toevoegt, zijn er geen instellingen om te wijzigen.
Pull To Dismiss is gratis beschikbaar via de repository van BigBoss en vereist iOS 3.2 of hoger.
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
dit werkt heel goed, maar volgens mij zit deze functionaliteit ook al IOS 5 als ik me niet vergis.
dat kan wel bij sommige apps standaard
alleen jammer genoeg lang niet bij alle apps
dit is zeker een leuk extra functie
Geweldig! Nu nog de jailbreak (4S)
Deze functie zit al in de standaard SMS applicatie in iOS 5.
Kan hem helaas niet vinden!
Handig 🙂
Maar lijkt wel niet te werken in cydia…
Chill! Schijnbaar heeft hij ook al ervaren dat je vaak het toetsenbord niet meer kwijt kunt.
……… off-topic.
ik kan de pull to dismiss niet vinden in de BiggBoss repo. Wel pull to refresh en pull to sync etc.
@eduard:
Gewoon de zoekfunctie rechtsonder gebruiken als je cydia opstart.