Schematische tekeningen iPhone 5s en iPhone 5c nu beschikbaar

Apple heeft de schematische tekeningen van de iPhone 5s en iPhone 5c vrijgegeven. Dat is groot nieuws voor casemakers.
Bastiaan Vroegop -

iPhone schematische tekeningApple heeft vandaag de schematische tekeningen van de iPhone 5s en iPhone 5c beschikbaar gesteld. Dat is groot nieuws voor accessoiremakers: zij kunnen met behulp van deze afbeeldingen nu alvast iPhone 5s- en iPhone 5c-hoesjes ontwerpen zonder dat zij de betreffende iPhone in handen hoeven te hebben. De snelsten onder hun zullen hun hoesjes afhebben voor de eerste verkoopgolf op vrijdag 20 september.


Sommige fabrikanten zijn waarschijnlijk al druk bezig op basis van geruchten en gelekte onderdelen, maar daarmee namen zij het risico dat het uiteindelijke onderwerp niet zou kloppen. Met het vrijgeven van de tekeningen kan ieder bedrijf zonder onredelijke risico’s met de productie starten.

Op de tekeningen staan ook een aantal richtlijnen waar accessoiremakers zich aan moeten houden. Apple wijst er bijvoorbeeld op dat iPhone 5s-cases niet de nieuwe Touch ID-vingerafdrukscanner mogen blokkeren.

iPhone 5s chematische tekening

iPhone 5c schematische tekening

Bekijk de schematische tekeningen in volledige grootte in Apple’s richtlijnen.

Reacties: 10 reacties

  1. Met als huiskamervraag: welk CAD pakket?

  2. Aardig detail:
    Apple wijst er bijvoorbeeld op dat iPhone 5s-cases niet de nieuwe Touch ID-vingerafdrukscanner mogen blokkeren.

    Benieuwd hoe een Lifeproof case er uit gaat zien……….

  3. Origineel geplaatst door Fred van Zetten
    Benieuwd hoe een Lifeproof case er uit gaat zien……….

    Of wat dacht je van de Otterbox Defender, Otterbox Armor?

  4. Wat is er anders dan de 5 dan? Of ik mijn 5 hoesje nog voor de 5S kan gebruiken, heeft immers dezelfde ruime openingen

  5. inderdaad, ben ook benieuwd of wat afmetingen anders zijn als de 5 tegenover de 5s.
    Denk het niet eigenlijk, behalve dat de home knop nu plat is.

  6. 5s is hetzelfde, alleen inderdaad de home knop is iets anders en er is een dubbele flitser, maar geen van beide zal invloed hebben op een hoesje.

    ik koop ook direct die leren case van de 5S voor mijn 5!

  7. Origineel geplaatst door Peer
    5s is hetzelfde, alleen inderdaad de home knop is iets anders en er is een dubbele flitser, maar geen van beide zal invloed hebben op een hoesje.ik koop ook direct die leren case van de 5S voor mijn 5!

    ohja de flitser…..denk wel dat dit invloed zal hebben op hoesje die een perfecte cut-out voor de led hebben.

  8. Hebben ze wel slim bedacht van die dubbele led.. Nu moet je weer je case aanpassen

  9. Origineel geplaatst door tony
    Hebben ze wel slim bedacht van die dubbele led.. Nu moet je weer je case aanpassen

    Ligt er maar net aan wat voor case je hebt, mijn open case past nog steeds.

  10. Origineel geplaatst door Jorn
    Ligt er maar net aan wat voor case je hebt, mijn open case past nog steeds.

    Wat voor een case heb jij dan? ik ga binnekort de 5s halen.. Ik wil graag een transparante case.. De gouden kleur moet wel mooi blijven shinen

Reacties zijn gesloten voor dit artikel.