Google gaat binnenkort een eigen Agenda-app uitbrengen voor Google Calendar. De nieuwe app is in lijn met de Android-app, die in november vorig jaar volledig werd vernieuwd. In een reeks gelekte screenshots van The Next Web is te zien hoe Google Calendar voor iOS er precies uit zal komen te zien. Daarin krijgen we gelijk een voorproefje van de koppeling met je foto’s en Google Maps aan de agenda.
Google Calendar maakt gebruik van e-mails in Gmail om extra informatie bij afspraken te zien. Hierdoor heb je bijvoorbeeld gelijk de vliegticket bij de hand als er een vluchtafspraak in je agenda staat vermeld. Met behulp van suggesties is het volgens Google makkelijk de agenda in te vullen.
Het is nog onbekend wanneer Google Calendar voor iOS verschijnt. De screenshots doen echter vermoeden dat het niet heel lang meer zal duren totdat de app wordt uitgebracht. Google is de afgelopen tijd druk bezig met het uitbrengen van nieuwe iOS-apps, waaronder Google Remote Desktop vorige week.
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Google heeft meerdere apps en diensten die voor Apple-gebruikers interessant zijn. Bekende apps zijn Google Maps, de Google Assistent en Gmail. Bekijk in deze lijst wat Google zoal doet voor mensen met een iPhone, iPad of Mac.

- Alle Google-apps voor iPhone en iPad
- Alles over Google Maps
- Gmail instellen op iPhone en iPad
- Google Home: alles over de slimme speaker van Google
- Haal meer uit Google Foto's
- Haal meer uit Google Drive
- Haal meer uit Google Maps
- Google-account: controleer welke apparaten toegang hebben
- Alles over Google Home en Google Nest
- Google Assistent
- Alternatieven voor Google-diensten
Gebruikt iemand deze app? Ik gebruik zelf gewoon de standaard ios app. Zijn hier voordelen aan?
@Ben: Hij is nog niet uit he, dus lijkt me sterk
ik gebruik voornamelijk sunrise, en ben daar ook vrij blij mee. Ben benieuwd of de Google Calendar iets extra’s brengt.
Lekker alles delen met Google nee dank u
@Ben: De originele app in combinatie met easy calendar (eenvoudig verplaatsen, kopieëren en wissen) vind ik nog steeds perfect
Kan niet wachten..tot i uit komt:)
Agenda ben ik meer dan zat.
Ben benieuwd of het de Week Calendar App uit mijn onderste rijtje op mijn iPhone gaat verdringen… Inbox is het alvast gelukt.
Jammer om te zien dat Apple steeds meer achter gaat lopen. Dit is hoe een kalender er uit moet zien vind ik persoonlijk. Ik hoop dat iOS 9 net zo mooi gaat worden als het nieuwe Android, Google begrijpt het erg goed vind ik.
Ik heb zoveel agenda apps en mail apps geprobeerd, maar kom altijd terug bij het origineel van iOS. Dit laat ik dan net als Inbox aan m’n neus voorbij gaan.
@Ed: hoe kun je een agenda zat zijn??
ik boel dus ical/agenda. 😛
Fantastical 2 blijft toch de topper onder agenda apps voor mij. Het combineren van je iCloud reminders én agenda in 1 app is fantastisch en super overzichtelijk.
Het ziet er niet verkeerd uit. Ik zal ‘m ook wel een paar weken proberen, maar vooralsnog blijf ik, ook na werkelijk talloze andere agenda’s geprobeerd hebbend, gewoon bij mijn favoriet: Calvetica.