SoundJaw voor iPad versterkt het geluid zonder batterijen
Op Kickstarter is weer een interessant nieuw project verschenen, waarbij een ondernemende uitvinder probeert geld bijeen te sprokkelen. Matthew McLachlan is zijn naam en het idee dat hij op de markt wil brengen is de SoundJaw. Dit is een iPad-accessoire die ervoor zorgt dat het geluid uit je iPad-speakers in een andere richting wordt gestuurd. Het resultaat is een luider en rijker geluid, zonder dat je batterijen nodig hebt. De SoundJaw is een klein apparaatje, dat je op zak kunt steken als je het niet gebruikt. Ten One Design maakte eerder al zo’n accessoire voor de iPhone, de SoundClip. Ook die bevestigde je over de speaker en zorgde voor akoestische versterking. Volgens McLachlan werkt zijn vinding het best wanneer je buitenshuis bent of in een omgeving met veel achtergrondgeluid.

Meer info: SoundJaw op Kickstarter
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
20 dollar per stuk voor een stukje plastic van een paar centen, waarom heb ik dat niet verzonnen! 🙂
@Paul:
Tja, de oplage zal in beginsel niet echt hoog zijn. Daarbij heeft hij er aardig wat tijd in gestoken, nemen we aan.
Daarbovenop komt de mal die speciaal gemaakt moet worden voor de clip. En daar gaat een aardige duit van die 7000 dollar naartoe denk ik.
Gaaf idee. Ik wacht alleen wel met kopen totdat ik dit dingetje voor een paar dollar op ebay of uit China kan halen
je kunt het zelf al horen door met je hand een kommetje te vormen en dat tegen de achterkant van je pad zetten, resultaat: een harder geluid, maar zeer blikken sound!!, ik spendeer er vast geen geld aan als het op de markt komt.
Leuk bedacht hoor, maar het ziet er niet uit en is overbodig lijkt me zo.
Wanneer je smartcover achterlangs hebt geslagen, dan wordt het geluid ook al aanzienlijk versterkt.
Ik vind het geluid in landscape-positie bij de ipad(2) veel te veel van één kant komen (dat vind ik tot nu toe het grootste minpunt aan de iPad)
Als dit dingetje daar wat verbetering in brengt, dan zou ik het nog kunnen overwegen… maar oei, het is zooo lelijk.