De titel van dit artikel is niet door mij bedacht maar door Peer, die gisteren bij het artikel over Cyclopedia opmerkte dat steeds meer apps vereisen dat je 3.1 hebt geïnstalleerd. De meeste applicaties die iPhone OS 3.1 vereisen hebben te maken met camerafuncties en augmented reality, zoals D-color_Picker, Camera Plus, Snapture, ProCamera, EziSnap Zoom, Huckleberry, Buurtinfo, iText ’n Walk, Bionic Eye en Wikitude. Maar er zijn nog meer applicaties die het vereisen, zoals de games Assassin FPS, Space Gun en Fairy Detector.
Er zitten applicaties bij die je caller-ID blokkeren zoals HideMyID, reisaplicaties zoals Yelp Travel of iPhone-leesbrillen zoals iCanSee en Eye Glasses. Hoeveel het er precies zijn is moeilijk te schatten, omdat je in de App Store niet geavanceerd kunt zoeken.
Op het totale aanbod van iPhone-applicaties is het maar een beperkte groep, maar het zijn nu net wel de applicaties die leuke en nieuwe functies met zich meebrengen. Het zou je bijna dwingen om de officiële, door Apple uitgestippelde weg te bewandelen en geen jailbreak meer uit te voeren… tot gisteravond, want upgraden en jailbreaken is nu voor een grotere groep iPhone 3GS-bezitters weer mogelijk. Die werkt alleen niet voor mensen die een iPhone 3GS met voorgeïnstalleerde OS 3.1 hebben gekocht, maar die groep kan de 3.1 apps zonder meer gebruiken.
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
wat ik me afvraag is: kan je augmented reality apps op 3.0 gebruiken als je FWchanger gebruikt? zodat itunes denkt dat je 3.1 hebt? of is er echt iets waardoor het alleen met 3.1 kan?
Yep, ShopShop en Darkroom werken ook niet meer. Nu nog de jailbreak voor Windowsgebruikers…
en de jailbraik voor 3.1 OTB…
Jammer, maar ik ga voorlopig niet aan de 3.1
@Serena:
kunt toch de custom IPSW van het Forum gebruiken 🙂
miss een vraag die allang een keer beantwoord is, maar ik stel hem toch maar…
is er al een mogelijkheid voor windows gebruikers om je iPhone 3G te jailbreaken met behoud van internet Tethering?
dat is het belangrijkste punt, als met 3.1 mijn tethering weg gaat blijf ik mooi op 3.0, vooral met me nieuwe laptop die over 2 weken komt p)
Goede zaak dit 🙂 hoe meer op 3.1 hoe beter 🙂
Buurtinfo had ik op mn 3.0 draaien 😉
Je hebt niet alleen 3.1 nodig maar ook nog eens de 3GS voor die AR apps. Daar zit je dan met je 3G.
Dropbox vereiste ook FW 3.1 bij mij.
Wil geen 3.1 Dan raak ik tethering kwijt. Ik download die apps maar niet….
@nigel: Dit helpt niet itunes blijft zien alsof je 3.0.1 hebt en zal meldingen blijven geven totdat je er bij neervalt 🙂
Bij mij ook! Jammer, maar voorlopige geen 3.1 voor mij.
Werkt helaas niet heb dit al geprobeerd:(
Nou met de mooie mededeling dat 3.1 te jailbreaken is gaan we langzaam maar over.
Eerst goed orienteren wat vooral de nadelen zijn. Ik wil de AR apps hebben dus ik moet wel.
Jepple spendeer nu eens 1 % van je corporate communications intelligence marketing resource blaatkippenparade om aan te geven wanneer die 3.1.1 komt om tethering terug te brengen.
Of niet natuurlijk.
bedankt namens 10 miljoen beta testers
Onderbouw en ik zal updaten :p
afgelopen vrijdag geupgrade naar 3.1. mijn ervaringen tot nu toe:
bluetooth werkt niet
wifi werkt niet
bellen geeft problemen
signaal naar t-mobile zwakker dan normaal (normaal is het al problematisch hier in rotterdam)
coma mode
en dat was binnen 30 minuten. ik heb nu 3.0.1 er weer op gezet, en dat gaat goed. de problemen zijn ook weer weg.
Nou, ik ben overstag en geupdate naar 3.1.
Gezien de ervaringen van mijn bovenbuurman ( reactie hierboven) wil ik mijn ervaringen met jullie delen:
bluetooth: werkt zoals het hoort
wifi: werkt zoals het hoort
bellen: geen problemen
signaal naar t-mobile zwakker dan normaal: ook mijn ervaring, maar na een tijd ging dit vanzelf over. Weer goed bereik als van voor de JB
coma mode: Geen last van gehad, draait nu 24 uur.
Ik snap dat dit voor iedereen anders kan zijn, maar wilde mijn positive ervaring toch met jullie delen!