Toegang tot allerlei informatie: Evernote en iPhone
Evernote is een applicatie waarmee je makkelijk allerlei informatie kunt vastleggen, zoals recepten, routebeschrijvingen, takenlijstjes of andere informatie die je graag op elk platform bij de hand wilt hebben. Je kunt de informatie op (bijna) elk platform raadplegen. Op de iPhone gaat dat bijvoorbeeld via de mobiele interface preview.evernote.com/m, die is geoptimaliseerd voor het iPhone-scherm.
Er is een zoekveld om de notities te doorzoeken. Met een knop onderaan het scherm kun je een nieuwe notitie toevoegen of bladeren door de eerder uitgevoerde zoekopdrachten. Evernote is volgens de makers geschikt voor:
- Webpagina’s
- Wijnetiketten (?);
- Whiteboards;
- Krabbels;
- ToDo-lijstjes;
- Foto’s.
Nu heb je wel eens het probleem dat je niet altijd toegang tot internet hebt en dus niet bij de informatie kunt. Ook daar is een oplossing voor verzonnen. Je kunt de notities namelijk ook lezen via de Mail-applicatie op de iPhone. Wil je toegang tot je notities, dan kun je dat ook doen via de e-mailapplicatie. Het instellen daarvan werkt op dezelfde manier als het instellen van een nieuw Gmail-account.
Alle hiërarchische mappen die je in Evernote hebt aangemaakt verschijnen in dezelfde boomstructuur in het e-mailaccount (zie hiernaast). De notebooks vormen daarbij een aparte tak, maar ook de eerder uitgevoerde zoekacties en de tags verschijnen als een aparte tak met verschillende mappen. Er is echter wel één klein probleem als je deze toepassing wilt gebruiken: je krijgt alleen op uitnodiging van een bestaande gebruiker toegang tot Evernote, dus je zult iemand moeten vinden die het al gebruikt. Je kunt je naam ook op de wachtlijst laten zetten.
Meer informatie: Evernote
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Notities
De Notities-app op de iPhone, iPad en Mac is gaandeweg uitgegroeid tot een handige tekstverwerker, waarin je ook tabellen, ruitjespapier en checklists kunt gebruiken. Hier vind je alle belangrijke artikelen en nuttige tips over de Notities-app op een rijtje.

- Alles over de Notities-app op iPhone en iPad
- Handige tips voor de Notities-app
- Documenten scannen met de Notities-app
- Notities vastzetten in de Notities-app
- Notities-app op de Mac
- Ruitjespapier in de Notities-app gebruiken
- Notities exporteren als tekstbestand of pdf
- Samenwerken in de Notities-app
- Notities beveiligen op iPhone en iPad
- Notities synchroniseren tussen iPhone, iPad en Mac
- Beste notitie-apps
- Mappen maken in de Notities-app
- Notities koppelen
- Tags in de Notities-app gebruiken
We hebben overigens 9 invites beschikbaar voor Evernote. De eerste 9 reacties met de tekst “Ja, ik wil een Evernote invite” zullen deze in hun mailbox ontvangen.
Ja, ik wil een Evernote invite
🙂
lijkt me veelbelovend!
[Edit iPhoneclub: Gestuurd!]
Ja, ik wil een Evernote invite
volgens mij echt handig
[Edit iPhoneclub: Gestuurd!]
ja, ik wil!!
[Edit iPhoneclub: Gestuurd!]
Ja, ik wil een Evernote invite
knap, erg nuttig!
[Edit iPhoneclub: Gestuurd!]
Ja, ik wil een Evernote invite
ziet er goed uit
[Edit iPhoneclub: Gestuurd!]
ja, ik wil een Evernote invite
Ziet er idd goed uit
[Edit iPhoneclub: Gestuurd!]
ja, ik wil een evernote invite!
Thanks!
[Edit iPhoneclub: Gestuurd!]
ja, ik wil graag een evernote invite.
Erg mooi!
[Edit iPhoneclub: Gestuurd!]
Ja, ik wil een Evernote invite
[Edit iPhoneclub: Gestuurd!]
Ja, ik wil een Evernote invite
ziet er goed uit!
Ja, ik wil een Evernote invite.
Had er al over gelezen, wil het graag in de praktijk uitproberen.
shit, ben nummer 10.. net te laat, is er niet nog een kleine kans:P?
Alle mensen die net zijn aangemeld moeten ook weer mensen aanmelden….
Wil één van de nummers 1tm9 mij een uitnodiging sturen? THANX !!! 🙂
Dit kan op robpelt@live.nl
GRAAG IEMAND MIJ OOK EEN UITNODIGING PLEASE?
iemand die een invite heeft mijn email crewke@telenet.be
alvast bedankt.
Nah, ik hoef niet. thanks
Mocht iemand nog een invite over hebben houd ik mezelf aanbevolen.
Ik heb alle invites tot en met Petert gestuurd. De rest moet hopen tot iemand anders weer invites wil sturen.
Je kan je nu tijdelijk registreren! Op dit adres:
http://preview.evernote.com/Registration.action?code=1MN0tes
Alleen tussen 6 p.m. and 9 p.m. Pacific Standard Time (California, USA). Weet alleen nooit wanneer dat precies is, dus ik zou nu maar gelijk ff registreren!! 😉
ik heb 10 invites.
pm me op het forum.
Heb me ook geregistreerd, kreeg 10 invites. Zie forum
Paz
Ja ik wil ook een evernote invite 😛
Ik heb nog 9 over.
Misschien is het handiger dat mensen op het forum verder gaan. Hier kun je een PM sturen MET je email als je een invite wil(Dus iPhoner…).
Ik heb Rob en Frederiek een invite gestuurd
wil ook graag een invite
Als je een invite wil, moet je wel een emailadres in je post vermelden!!! (iPhoneclub, de enige die je emailadres kan lezen in deze posts, heeft ze al weggegeven als ik het juist heb)
Wil je dit niet vermelden dan moet je op het forum een PM sturen, met je emailadres.
Als het kan wil ik ook graag een invite!
alvast bedankt!
j.pijpe@home.nl