Videoland, de Nederlandse dienst om onbeperkt films en tv-series te bekijken, gaat terug naar zijn roots. Niet om videobanden of dvd’s te huren, maar wel weer om zonder internetverbinding naar je favoriete films en series te kijken. Nog voor het einde van dit jaar start Videoland met het aanbieden van offline content. De eerste stap wordt gezet met de kindercontent van Videoland, waarna begin 2017 ook andere content offline te bekijken zal zijn.
Videoland komt met offline series en films kijken
Er gaan al lange tijd berichten dat Netflix nog dit jaar start met het aanbieden van offline kijken, maar het het Nederlandse Videoland heeft dit nu dus officieel aangekondigd. De functie kent volgens RTL, dat eigenaar is van Videoland, geen downloadlimiet. Je kunt net zo veel films en series downloaden als er opslagruimte op je iPhone of iPad is. Nog voor het einde van dit kalenderjaar wordt gestart met het aanbieden van kindercontent zoals Woezel en Pip, Brandweerman Sam, Buurman en Buurman, K3 en Bumba. Begin 2017 wordt dit doorgezet naar andere series en films, maar een precieze timing is niet genoemd.
Uit de woorden van RTL lijkt het bovendien te gaan om een selectie van content. Wat betreft kindercontent gaat het om álle tv-series en films, maar verderop wordt gesproken over “een deel van de Videoland-content”. De mogelijkheid om offline te kijken zal in ieder geval beschikbaar zijn op smartphones en tablets. Videoland is als één van de weinige Nederlandse diensten die wel beschikbaar is op de vierde generatie Apple TV.
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Het laatste nieuws over Apple van iCulture
- Weekend kijktips: Andor, You, Hakken over de Sloot en meer (26-04)
- Meta gaat AI trainen met gebruikersfoto's en -reacties: zo zorg je dat jouw gegevens niet gebruikt worden (24-04)
- Betalen om je account te delen? Ook bij HBO Max zul je eraan moeten geloven (en zoveel betaal je in de VS) (23-04)
- Weekend kijktips: Jane, Amsterdam Centraal 24/7, The Last of Us en meer (19-04)
- Waarom je geen Apple Intelligence kan gebruiken in WhatsApp en Instagram (en andere apps) (17-04)
Nu Netflix nog.
yassss
Netflix heeft hetzelfde “aangekondigd”.
Toeval?
Nou als ik zo de recensie’s lees van de afgelopen 5 jaar in de Appstore dan zou ik als videoland me toch meer zorgen maken over de kwaliteit van de dienst en daar energie insteken ipv er weer iets nieuws bij te pluggen terwijl hetgeen wat allang goed zou moeten werken volgens de abonnees nog steeds s’cks..Maar goed dat is mijn mening
@Arthur:
Die reacties daar moet je niet lezen.. reacties om de app store is 90% onzin.
Ik zou zeggen probeer het 2 weken uit en kom dan terug om je mening te geven 🙂
Wij hebben hier thuis netflix en videoland, en het werkt beiden zeer goed en hebben elke week nieuwe films. De app van videoland ziet er goed en overzichtelijk uit en werkt gewoon erg goed!
@martijn: ik heb Netflix en daar ben ik heel tevreden over het aanbod zou wat actueler mogen maar voor de rest prima.Ik heb alleen gekeken naar de recensie’s van videoland van de afgelopen 5 jaar die achtergelaten zijn in de Appstore en die zijn niet best.Zal eens kijken of er iets van een proefabonnement is.