Voltmaker: iPhone-accu volslingeren met speciale accu

De Voltmaker is een iPhone-accu die je heen en weer kunt slingeren om de batterij eventjes snel op te laden.
Bastiaan Vroegop -

VoltmakerDat een externe accu voor je iPhone-accu lang niet altijd met een stopcontact opgeladen hoeft te worden, was bij ons al bekend. We hebben in het verleden al de nodige slimme oplossingen met zonnepanelen en zelfs een hendeltje gezien. De nieuwe Voltmaker kan je iPhone opladen door de gehele batterij met een polsbeweging heen en weer te zwiepen. Hierdoor wordt er kinetische energie gegenereerd die in de accu wordt opgeslagen.


Voltmaker 2De Voltmaker heeft een 2.000mAh-accu, waarmee je de iPhone zo’n anderhalf keer volledig kunt opladen. Het duurt alleen wel even om die batterij weer vol te slingeren. Volgens de makers ben je tot drie uur bezig om met het alternatieve oplaadsysteem de accu op te laden. De slingertechniek is vooral bedoeld om een klein beetje stroom voor je iPhone te verzamelen, zodat je bijvoorbeeld nog snel één telefoontje kunt plegen. Ook kun je de batterij gebruiken voor een zaklamp die achterop de batterij zit.

Je bestelt een Voltmaker door 89 dollar op Indiegogo te doneren. De makers hopen in oktober 2013 de eerste exemplaren te versturen. Het betreft hier alleen wel een streng crowdfundproject: lukt het niet om 200.000 dollar binnen iets meer dan een week te verzamelen, dan wordt bij niemand het geld afgeschreven en krijg je de batterij ook niet.

Reacties: 4 reacties

  1. Tip, de Action heeft een 4800 Mah externe accu voor 16 euro. Het dubbele volume van deze, dus sneller opgeladen en prima prijs

  2. Ik zou action accessoires maar niet vertrouwen, slechte ervaringen met opladers. De autoladers hebben voor verschillende problemen gezorgd bij de gebruikers zoals, een niet opstartbare iphone, dode batterij van de iphone etc… Ik zou niet bezuinigen op een telefoon van – 700 euro en koop liever door apple gecertificeerde spullen.

  3. Maar aangezien de accu van de Action sowieso maar 5v is, een de autoladers van de action blijkbaar niet goed tegen de voltageschommelingen van een autoaccu kunnen kan zo’n externe accu je iPhone niet slopen denk ik, hooguit gaat het opladertje zelf kapot.

  4. Ik word eerlijk gezegd een beetje moe van die crowdfinding artikelen die misschien wel nooit gemaakt worden en als ze er wel komen moet je er heel lang op wachten en zijn ze veel te duur.

Reacties zijn gesloten voor dit artikel.