Werkende iPhone 6 te zien in duidelijke nieuwe foto’s

Op nieuwe foto's is een volledig geassembleerde iPhone 6 te zien, waarop het beginscherm van iOS 8 wordt getoond. Maar is het wel de iPhone 6 of nog steeds de Goophone?
Bastiaan Vroegop - · Laatst bijgewerkt:

iPhone 6 achterkant grootTMZ beweert foto’s te hebben van een volledig geassembleerde en werkende iPhone 6. Op het toestel is het startscherm van iOS te zien, met een toegankelijkheidsoptie in beeld. De foto’s laten ook de achterkant van de iPhone 6 zien. Volgens TMZ is de getoonde iPhone 6 uit een fabriek van Foxconn gesmokkeld door een voormalig medewerker. Maar wij blijven sceptisch: het lijkt toch nog steeds erg op de Goophone i6, die eerder in een filmpje te zien was.

Inmiddels hebben we voldoende aanwijzingen dat het om een fake toestel gaat, dat op Android draait. Onze welgemeende excuses.

Maar TMZ beweert dat dit toestel echt is en meldt dat het veel lichter is dan voorgaande modellen, ondanks het grotere scherm. Voorop de iPhone 6 zou ook een nieuwe sensor zitten. Daarnaast tonen ze het toestel naast de iPhone 5, om het verschil in grootte te aan te geven.

iPhone 6 geactiveerd groot

Op het geactiveerde scherm is de toegankelijkheidsoptie Assistive Touch te zien, waarmee je bepaalde iPhone-functies activeert zonder het gebruik van de homeknop.

iPhone 6 doos

iPhone 6 zijkant

iPhone 6 vergelijking 2

iPhone 6 vergelijking 3

iPhone 6 naast iPhone 5

Afgelopen weekend doken er ook foto’s op van een geassembleerde iPhone 6, maar toen was alleen het Apple-logo te zien op het scherm. Bovendien toonde de verpakking geen nieuwe iOS 8-functies, waardoor de foto’s zeer ongeloofwaardig waren. De nieuwe foto’s tonen het beginscherm van iOS. Toch houden we nog even een slag om de arm: op het moment heeft Apple de Golden Master van iOS 8 namelijk nog niet beschikbaar gesteld, al is het mogelijk dat de definitieve iOS-versie nu alvast naar Foxconn is gestuurd voor de productie. Onlangs hoorden we immers dat Apple het volledige productieproces alvast aan het warmdraaien is. Daar staat tegenover dat de foto’s slechts een enkel beeld van iOS laten zien. Zonder iOS in actie te zien, is het moeilijk te bepalen hoe goed de iPhone precies werkt. De Gezondheid-app is ook niet op het scherm aanwezig, al zou deze op de tweede pagina kunnen staan.

Tipgever: @v_incent

Informatie

Laatst bijgewerkt
15 augustus 2014 om 13:47
Onderwerp
Categorie
Geruchten

Reacties: 30 reacties

  1. “..uit een fabriek van Foxconn gesmokkeld door een voormalig medewerker..”

    Dus ex-medewerkers kunnen nog steeds na hun dienstverband gewoon in de fabriek van hun ex werkgever rond lopen? En iphones jatten.. want ja.. loyaliteit.. het is toch je baas niet meer..

  2. Randen langs het scherm helaas weer te groot maar goed voor de rest best wel netjes!!

  3. Pas als iemand van Apple z’n iPhone 6 in een bar op een kruk laat liggen, geloof ik ’t

  4. Als dit echt is, en daar lijkt het wel op, dan valt het qua dikte vies tegen met de nieuwe iPhone 6.

  5. Ik hoop niet dat dit echt is. Dat Apple anno nu nog zulke brede randen heeft is te jammer voor woorden!

  6. Hmm, ik vind de iphone 5 (s) er eigenlijk veel mooier uitzien. Hoop dat het echte ontwerp er mooier uitziet. Ach halen doe ik m toch wel maar hoop op een mooier exemplaar.

  7. Dit is nog steeds gewoon de Goophone. Vreemd dat jullie hier met open ogen in blijven trappen.

    http://youtu.be/RDO3vkzbwWo

  8. En de camera steekt inderdaad een beetje uit.

  9. Sja kopen doe ik hem toch wel. Maar die dikke witte elastieken waarmee Apple de telefoon vastmaakt (grapje) vind ik toch echt best lelijk. De originele zijn nog geen mm dik. Deze lijken wel 3mm bah

  10. Ergens wil ik niet geloven dat dit de iPhone 6 is, maar iets zegt me dat dit wel eens de volgende generatie iPhone kan zijn. Als dit de echte iPhone 6 is, dan vind ik het wel teleurstellend dat ze bij de witte en goude versie die lelijke rechthoek naast de camera plaatsen. Dan heb ik liever 2 bolletjes. 1 naast de camera en 1 naast de luidspreker. Ik wacht vooral af tot Apple hem voorstelt, tot dan toe neem ik alle geruchten met een korrel zout, ook deze (nep)iPhone.

  11. Frank Boeijen heeft hier een liedje over geschreven : ‘ zeg me dat t niet zo is. Zeg me dat t niet waaar is ‘

  12. Fake: Goophone zoals Terry al zegt. Dikte klopt ook niet.
    O ja en camera ring ook al niet…

  13. Het is niet overduidelijk te zien. Maar het is waarschijnlijk weer een nep iPhone. De donkere rand aan de zeikant van het scherm op de foto waar de iPhone aan staat, hoort er niet. De cijfers op de agenda zijn overduidelijk te dik. Er staan heel weinig apps op de voorpagina waaronder ook de health app mist. En als dat naar de tweede pagina verplaatst moet zijn wil degene die de foto’s gemaakt heeft waarschijnlijk niet aantonen dat het ios 8 is. (Wat het volgens mij echt niet is in dit geval.) Apple zal de “nieuwe” sensor waarschijnlijk ook niet op deze manier plaatsen. En alle uitgelekte dummy’s en cases zijn veel dunner. Het lijkt me niet dat dit allemaal zal veranderen in 1 keer. En helemaal niet geziens Apple’s perfectionisme.

  14. Ja dit wordt em! Volledig in lijn met alle andere gelekte dummies.

  15. ik ben er ook niet van overtuigt dat dit de echte 6 is, ik hoop het ook niet omdat het geen mooie en nieuwe vormgeving heeft, apple kan beter en zal ook beter doen ga ik van uit

  16. Als we nou eens allemaal in spanning afwachten tot september 😉 Dan zien we wel 🙂

  17. De achterkant klopt denk ik wel. Maar de voorkant is bij de iPhone denk ik echt anders.Ook dunner inderdaad

  18. Apple heeft in Thailand verklaart dat de volgende iPhone wel eens niet “iPhone 6” zou kunnen heten. Op het doosje is “iPhone 6” te zien. Fake dus.

  19. @Mtc:

    Jij trekt ook de verkeerde conclusie.

  20. Deze telefoon heeft de sluimer knop aan de zijkant terwijl apple bij al zijn portable apparaten die knop juist aan de bovenkant heeft zitten, dus het lijkt me stug dat ze het aan de zijkant gaan plaatsten en waarschijnlijk gaan ze daar ook problemen mee krijgen met andere fabrikanten zoals samsung.
    We zullen het zien tijdens het event in september ik ben benieuwd.

  21. Toch vind ik die witte lijn oerlelijk en totaal niet Apple. Hopelijk word het deze niet.

  22. Trouwens volgens mij worden de iPhones pas verpakt als iOS 7 uit is. Hoe uploaden ze de afgewerkte software er dan op.

  23. Dit is echt lelijk. Dit wordt de lelijkste smartphone van 2014/2015!

  24. Origineel geplaatst door Johnnydebelg
    Trouwens volgens mij worden de iPhones pas verpakt als iOS 7 uit is. Hoe uploaden ze de afgewerkte software er dan op.

    IOS 7 Is al een tijdje, mijn beste 😉

  25. EDIT: Sonny Dickson

  26. duidelijke fake!

    waarom?

    er staat Email ipv Mail onder het berichtenicoontje..

    beter wachten we tot 9 september ipv steeds de geruchtenmachine te laten draaien..

  27. Nog een reden waarom het niet kan kloppen: het scherm ligt veel te diep, je ziet een dikke schaduwrand onder de glasplaat.

  28. Origineel geplaatst door Johnnydebelg
    Trouwens volgens mij worden de iPhones pas verpakt als iOS 7 uit is. Hoe uploaden ze de afgewerkte software er dan op.

    Er even van uitgaand dat je iOS8 bedoelt… 😉

    De Golden Master die op 9 september beschikbaar komt, is intern al eerder klaar natuurlijk. Waarschijnlijk een week daarvoor al wel. Dus vanaf begin september kan iOS op de toestellen gezet worden, waarna de doosjes dicht kunnen.

    Er staat mij ook vaag iets bij dat Apple een patent heeft aangevraagd waarmee dit proces draadloos uitgevoerd wordt. Dan kunnen ze de iPhones zelfs in een gesealde verpakking updaten. (ook handig met oude voorraad als er een iOS update is)

  29. Waarom twijfelen mensen? je kan aan de materiaalkeuze en die witte dikke (lelijk, mijn mening) lijnen toch zien dat dit niet Apple is?

Reacties zijn gesloten voor dit artikel.