Zelfgemaakte versterker voor de iPhone

Er is een simpele en goedkope oplossing om de speaker van je iPhone te versterken. Het is te vinden in elk huishouden en kost niets.
Gonny van der Zwaag | iCulture.nl - · Laatst bijgewerkt:

De iPhone heeft een kleine speaker die bij een harder geluidsvolume de audio vervormt. Als je toch naar muziek wilt luisteren zonder oordopjes of externe speakers, heb je een versterker nodig. Er is een goedkope oplossing bedacht, waarvoor je alleen een lege wc-rol nodig hebt.


Vind je het een raar idee om een wc-rol te pakken, dan kun je ook een lege keukenrol pakken. Voordelen: eco-vriendelijk, goedkoop en veilig. Niemand zal je iPhone ‘lenen’ als er een wc-rol omheen zit. Bekijk de foto op Flickr.

Informatie

Laatst bijgewerkt
18 juni 2012 om 17:37
Categorie
Achtergrond

Reacties: 4 reacties

  1. hahaha 🙂

    Hoe is het geluid van de speakers normaal eigenlijk?

    Niet al te hard? Hoe is het te vergelijken met mijn SE W800i ? 🙂

  2. er komt een mooi geluid uit maar niet super hard maar ik vind het hard genoeg.
    Maar mijn N73 gaat nog een stukje harder. bij beide is de kwaliteit echt goed.

    Je werkt wel dat de geluidskwaliteit van veel YouTube filmpjes (ook director) vaak lager is dan bijvoorbeeld je mp3’s

  3. Leuk bedacht, maar het kan eenvoudig door je hand rond de speakers in een schelpvorm te houden. Klinkt het geluid al een stuk luider.

  4. Je Kunt ook meer Bass maken:P

    Knip bijde kanten van een klein cola flesje dr af:P

    Zal hij harder gaan??