ZENS brengt superdunne nieuwe aluminium opladers uit
Zit je ruim in je mobiele apparaten, dan is een enkele draadloze oplader maar wat behelpen. Tijdens de IFA 2018 laat ZENS drie draadloze opladers va aluminium zien, die op de beursvloer vanaf vrijdag te bewonderen zijn. Ze zijn gemaakt van één stuk aluminium en je kunt kiezen uit drie modellen: een Dual+Watch Charger, een Dual Charger en een Single Charger. Ze zijn 8mm dun en dus ook makkelijk in je tas te steken. De enkele lader is zelfs 6mm dun. Ze zijn Qi- en MFi-gecertificeerd, dus ook Apple wordt er blij van want ook zij verdienen mee aan dit soort accessoires. Zeker nu de AirPower nog wel even op zich laat wachten.
Met de ZENS Dual+Watch Aluminium Wireless Charger kun je twee iPhones snelladen en tegelijk je Apple Watch opladen. Met een maximum output van 20 Watt gaat het snel genoeg. Wel zul je de iPhones op een vaste plek moeten neerleggen. Bij de AirPower kun je apparaten op een willekeurige plek op de laadmat neerleggen en dat is waarschijnlijk ook waarom de productie zo ingewikkeld is. Het duurste model kost €99,99 en is vanaf 15 september verkrijgbaar.
Dat geldt ook voor de Dual en Single Aluminium Wireless Chargers, die respectievelijk €79,99 en €49,99 kosten. Dat is wel iets prijziger dan de simpele draadloze opladers die meestal voor rond de €20 in de winkel liggen, maar dat zal te maken hebben met de MFi-certificering. Het dubbele model levert een vermogen van 20 Watt, het enkele model geeft je 10 Watt. Wie ze zelf wil bekijken moet tussen 31 augustus en 5 september langs gaan in hal 15.1 stand 135, want daar laat ZENS alle producten zien.
Zoek je meer draadloze opladers, kijk dan eens naar onze round-up van exemplaren die nu al in Nederland verkrijgbaar zijn.
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Het laatste nieuws over Apple van iCulture
- Gerucht: 'Sonos schrapt Apple TV-concurrent (en dat heeft grote gevolgen)' (13-03)
- Nieuw van Nuki: kleiner Smart Lock Pro zonder cilinderwissel en goedkoper Smart Lock Go (11-03)
- Magic Keyboard voor iPad Air vs Magic Keyboard voor iPad Pro: de verschillen op een rij (met een opmerkelijke wijziging) (10-03)
- Dit zijn de nieuwe kleuren iPhone-hoesjes en Apple Watch-bandjes voor dit voorjaar (05-03)
- 'Timmerflotte wordt IKEA's eerste temperatuur- en luchtvochtigheidssensor met Thread' (03-03)
Draadloos opladen
Lees alles over draadloos opladen van je iPhone, iPad en andere Apple-producten. Al onze belangrijke artikelen over draadloze opladers, Qi-laders, Apple's eigen MagSafe en inductieladen vind je hier op een rijtje.

Reacties: 4 reacties