PenSe: nooit meer het dopje van de Apple Pencil kwijt
Al bij de review van de Apple Pencil hadden we twee klachten: het dopje op de achterkant raak je makkelijk kwijt en de stylus is volledig cilindrisch, waardoor hij zomaar van je tafel af kan rollen. De PenSe van Appostasy moet daar verandering in brengen. Deze hoes voor je Apple Pencil zorgt ervoor dat hij makkelijker in gebruik is, beweren de makers. Je kunt dit project nu ondersteunen op Kickstarter.
https://www.iculture.nl/reviews/apple-pencil-review/
PenSe: aluminium hoes voor je Apple Pencil
De PenSe is in feite niets meer dan een omhulsel voor je Apple Pencil. In deze omhulsel plaats je niet alleen de Apple Pencil zelf, maar ook het dopje en de adapter om hem met een kabel mee op te laden. Het dopje van de Apple Pencil plaats je in de dop van de PenSe-hoes, waardoor je hem niet alleen achterop de Apple Pencil kan bevestigen, maar ook aan de voorkant. De PenSe-dop heeft bovendien een clip, zodat je stylus niet snel van tafel glijdt.
http://kck.st/20synxW
De PenSe bevat 14 ingebouwde magneten, waardoor je de Apple Pencil bijvoorbeeld makkelijk kan bevestigen aan de magnetische punten van je iPad Pro. Het extra omhulsel maakt je Apple Pencil wel een stukje dikker en zwaarder.
Het Kickstarterproject voor de PenSe is pas enkele dagen geleden van start gegaan en heeft tot nu toe meer dan $10.000 opgehaald. Op dit moment kun je voor $39 exclusief verzendkosten eigenaar zijn van deze PenSe-hoes. Je kunt daarbij ook nog kiezen voor zilver, spacegrijs, goud, roze, rood, blauw en paars. De eerste exemplaren worden in juni van dit jaar verscheept.
https://www.iculture.nl/gids/apple-pencil/
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Apple Pencil
Apple Pencil is de tekenpen voor je iPad. Er zijn vier modellen: de eerste generatie (2015), tweede generatie (2018), Apple Pencil met usb-c (2023) en de Apple Pencil Pro (2024). Na het koppelen met herkent de iPad kun je beginnen met notities maken en tekenen op het scherm. De iPad herkent elke beweging van de Apple Pencil en laat de lijnen realtime op het scherm zien. De Apple Pencil is oplaadbaar en is via Bluetooth verbonden met je iPad.

- Apple Pencil: wat is het?
- Apple Pencil 2
- Apple Pencil met usb-c
- Apple Pencil Pro
- Apple Pencil vergelijken
- Apple Pencil startgids
- Apple Pencil koppelen met iPad
- Problemen met Apple Pencil
- Accessoires voor de Apple Pencil
- Apple Pencil-schrijfpunt vervangen
- Review Apple Pencil 1
- Review Apple Pencil 2
- Review Apple Pencil Pro
- Welke Apple Pencil heb ik nodig?
Waarom moeten er altijd hoesjes om Apple producten heen? Ze zijn juist mooi zoals ze zijn. Een hoesje doet altijd afbreuk aan het design….
In een van de mooie presentaties van goeroe Steve Jobs vertelde hij dat een pencil not done was en niet des Apple’s. Jaa, die kent iedereen nog wel. Daar ben ik het eigenlijk wel mee eens. Kan het doppie ook nooit zoekraken.
Dat was een stylus… Ken je klassiekers!
@Leander: Pencil = Stylus = Pencil. Alleen omdat Steve dit accessoire ooit eens in het verdom hoekje geplaatst heeft om hierdoor de iphone te introduceren heeft Aple voor een andere benaming gekozen. Zo dachten ze niet op hun bekkie te gaan.
@Paul538: er is een zeker verschil, al duizenden uitgelegd.. Toen was de pencil de enige manier om een drukgevoelig scherm te bedienen. Hier is het een uitgebreid hulpmiddel. Niet essentieel, wel handig. En Apple heeft alleen niet goed nagedacht over de vorm, dat weg rollen op een schuin tekentafel is wel vervelend inderdaad..
@Chris: Dank voor de uitleg. Blijkbaar voor sommigen een nuttig ding. Voor mij echter blijft het een onnodig pennetje…
Als mijn iPad Pro mee mag, dan doe ik de Pencil en de netvoeding in een plastic zakje. Een zakje, net wat steviger dan een boterhamzakje – wellicht ooit de binnenverpakking van een netvoeding of zo. Dat zakje en iPad met toetsenbord in een hoes of tas.
Geldt ook voor mijn andere tablets en pennen. Hoewel, pennen van Adonit en Wacom bewaar ik in hun oorspronkelijke doosjes.
“Het extra omhulsel maakt je Apple Pencil wel een stukje dikker en zwaarder.”
Hoe weten jullie nou hoe zwaar zoiets wordt als het nog niet eens verkrijgbaar is? Zomaar een aanname die nergens op gebaseerd is.
Er staat nergens dat ze zeggen hoe zwaar het wordt. Een hoesje maakt altijd alles dikker en zwaarder.
Wat een irritant titels tegenwoordig. Koop dit en je raakt nooit meer iets kwijt. Jajaja.
Koop een zak voor je aardappelen en je raakt nooit neer je aardappelen kwijt.
Het is aluminium. Hoeveel zwaarder kan het worden?
@Rinus
Trouwens, ik heb hem “besteld”. Ik laat wel wat weten als ik hem binnen heb.