Polaroid Pogo-printer niet groter dan een mobiele telefoon

Polaroid heeft de Pogo fotoprinter ontwikkeld, waarmee je foto's onderweg kunt afdrukken. De printer gebruikt geen inkt en is niet veel groter dan een mobiele telefoon.
Gonny van der Zwaag | iCulture.nl - · Laatst bijgewerkt:

Het volgende accessoire is niet specifiek bedoeld voor de iPhone, maar vormt er wel een mooie aanvulling op. Polaroid kennen we van de fotocamera’s waarmee je meteen de gemaakte foto aan vrienden kunt meegeven, ook als je onderweg bent. Straks kan dat opnieuw, maar nu met een fotoprintertje van Polaroid die niet veel groter is dan een mobiele telefoon. De full-color printer kost $200 en is binnenkort verkrijgbaar.


Polaroid fotoprinter

De printer kan foto’s afdrukken van je mobiele telefoon, Pocket PC en talloze andere apparaten zonder gepruts met chemicaliën. De printer is gemaakt door Zink Imaging, een spin-off van Polaroid, en heet niet voor niets de Zero Ink. Er wordt namelijk geen inkt meer gebruik om de foto’s af te drukken. In plaats daarvan zorgen kristallen in het papier voor de juiste kleur. Het fotopapier heeft een zelfklevende achterkant, zodat je je foto’s meteen in een album of op de koelkast kunt plakken.

Meer info: Polaroid

Reacties: 7 reacties

  1. En jullie zeggen hier zelf; https://www.iculture.nl/forum/f1/iphoneclub/f5/wiki/2172-bluetooth.html

    Dat bluetooth alleen werkt op headset en carkit.

    Dus de vraag, gaat het op de iPhone werken?;-)

  2. Alleen spijtig dat je de foto doorstuurt naar de printer via bluetooth.
    Wat de iPhone dan weer meteen onbruikbaar maakt voor dit ding…

    edit: sorry voor de repost

  3. Tja.. voor de apple 3G. Heb hem net;-) dus de 3G wordt hem niet..

    Nog een vraagje; gaat dat bluetooth is gehackt worden denken jullie, want dit is volslagen onzin!

  4. Print ie ook A3?? 😉

  5. Ja, print gewoon op A3, N201, of de A27.
    Maakt niet uit waar je bent 😉

  6. Ik lees ook dat je er gewoon een camera aan kan hangen via usb, en de iPhone heeft in de root een DCIM map staan geloof ik. Dat moet dan toch geen probleem zijn?